СП вимагає від Турчинова відповісти за сказане

Ігор Пукшин вимагає від віце-прем`єр-міністра Олександра Турчинова пояснень щодо його висловлювання про ситуацію в державі.

Заступник глави Секретаріату президента України Ігор Пукшин вимагає від першого віце-прем`єр-міністра Олександра Турчинова пояснень щодо його висловлювання про ситуацію в державі 6 лютого на розширеній колегії Міністерства внутрішніх справ.

Про це йдеться у коментарі Пукшина, текст якого оприлюднений на офіційному сайті глави держави.
"Без перебільшення, громадськість стривожена заявою першого віце-прем`єр-міністра Турчинова, проголошеною на останній колегії МВС у присутності майже сотні керівників центрального апарату і територіальних управлінь МВС, – зазначив Пукшин. – З одного боку, прем`єр на засіданнях уряду – а надто перед телекамерами – запевняє, що все добре, ситуація під повним контролем уряду, з іншого – громадяни дізнаються зі ЗМІ, як перший віце-прем`єр-міністр на закритій нараді зізнається працівникам силового відомства, що Україна знаходиться "в умовах близької трагедії, в умовах воєнних дій".

Виправдання цієї заяви одним з речників БЮТ "вбило наповал" – мовляв, "заява Турчинова не призначалася для преси", - наголосив заступник глави Секретаріату президента.

"Уряд Тимошенко працює за подвійними стандартами і вже заплутався у власних "варіантах правди" про ситуацію в Україні. Одна версія – заготовлена для преси, яка базується на популізмі. Інша – для закритого кола осіб, де реально описується стан речей. Керівництво Кабінету міністрів боїться сказати правду людям, бо це означатиме визнання власної неспроможності", – вважає Пукшин.
З огляду на усі ці обставини, наголосив заступник глави Секретаріату, перший віце-прем`єр повинен пояснити суспільству, проти кого той збирається розгортати вже анонсований "театр воєнних дій".

"Хто сьогодні ворог для уряду? Про що ще невідомо українцям з того, що останнім часом натворив уряд? – запитує Пукшин. – Проти кого збирається воювати уряд Тимошенко: проти глави держави, проти Секретаріату Президента, проти людей? Вважаю, що останні заяви урядовців мають стати предметом розгляду правоохоронних органів".

Нагадаємо, 6 лютого перший віце-прем’єр-міністр Турчинов брав участь у засіданні розширеної колегії МВС України за підсумками минулого року.

За даними ЗМІ, на закритій частині засідання Турчинов нібито заявив, що Україна знаходиться ”в умовах близької трагедії, в умовах воєнних дій”. Він зазначив, що ”хаос”, який насувається унаслідок світової економічної кризи, ”неможливо зупинити без сильної влади – і стрижнем цієї влади у всіх країнах є МВС”.

Читайте також:

Турчинов: Україна знаходиться в умовах близьких до воєнних дій
БЮТ не потрібні "жодні закони", щоб влаштувати Ющенку імпічмент
Склад уряду може змінитися наступного тижня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: