СП: вірогідність третього туру така ж, як прильоту "летючих тарілок"

У Ющенка кажуть, що максимум, чого БЮТ може добитися, - це перерахунок голосів на 10-15 дільницях.

Заступник глави Секретаріату президента Ігор Попов вважає безперспективним намір Блоку Юлії Тимошенко оскаржити в судах результати голосування другого туру виборів президента.

"Жодної перспективи у них немає... похід до Вищого адміністративного суду ні до чого не призведе", - сказав він.

"Вірогідність проведення третього туру така ж, якщо з іншої планети прилетять "летючі тарілки", які заберуть переможця другого туру", - заявив Попів.

На його думку, максимум, чого БЮТ може добитися, - це перерахунок голосів на 10-15 дільницях.

Попов вважає, що БЮТ запізнився з рішенням звернутися до суду для оскарження результатів, оскільки ані 7 лютого, в день виборів, ані 8 лютого не було жодних заяв про масові порушення, які могли б вплинути на результати волевиявлення.

"Вони втратили темп, це потрібно було робити ввечері в неділю (7 лютого) або в понеділок (8 лютого)", - наголосив він. Попов не бачить сенсу для БЮТ ініціювати судові розгляди.

Нагадаємо, Блок Юлії Тимошенко вирішив оскаржити в судах результати голосування в другому турі виборів президента. Було ухвалено рішення оскаржити результати щодо дільниць, потім відповідно вимагати перерахування окружними комісіями, і ставити під сумніви загальний результат виборів.

Втім, за оцінками Комітету виборців України, перспективи оскарження результатів виборів можливі на 10-20 дільницях, а щоб зрівняти результат, штабу Тимошенко необхідно оскаржити вибори більш як на півтисячі дільниць.

Читайте також:

Янукович пропонуватиме на посаду міністра оборони Кузьмука

Мєдвєдєв привітав Януковича з "успіхом на виборах"

БЮТ виявив порушення на тисячі виборчих дільниць

Для перемоги Тимошенко треба оскаржити вибори більше, ніж на 500 дільницях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: