Спаплюжено Монумент бойової слави - КПУ

У центрі Львова невідомі спаплюжили Монумент бойової слави, заявили представники Компартії України.

Невідомі зробили на монументі написи антикомуністичного та антиросійського спрямування, повідомляє УНІАН з посиланням на першого секретаря Львівського обкому Комуністичної партії України Олександра Калинюка.

"На Монументі слави великими літерами викарбувано напис: "Переможцям над фашизмом". Вандали, судячи з усього, користуючись трафаретними заготівками, дописали білою фарбою на чорному граніті великими літерами: "Переможцям над фашизмом, комунізмом і російським імперіалізмом!", - поінформував Олександр Калинюк.

Протести КПУ
УНІАН
Українські комуністи заявляють про спаплюження пам'ятника переможців над фашизмом.
За його словами, "цей черговий акт вандалізму щодо пам`яток Вітчизняної війни на Львівщині ще раз засвідчує, що певні політичні сили прагнуть розпалювати на Львівщині міжнаціональну ворожнечу, а також "сприяти" розриву добросусідських відносин з Росією". 

Олександр Калинюк повідомив, що львівські комуністи звернуться з відповідною заявою до прокуратури й вимагатимуть від правоохоронних органів розслідувати черговий акт вандалізму і вжити заходів з метою недопущення подібних фактів у майбутньому.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: