Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спеціалісти розповіли тривожну тенденцію про кількість ДТП та протиправних дій по авто

Страховики фіксують суттєве зростання кількості випадків Дорожньо-транспортних пригод в Україні, а також умисного пошкодження машин.

Так, за даними страхової компанії ІНГО Україна, протягом останнього кварталу власники застрахованих по КАСКО автівок подали на 19% більше звернень.

Водночас серед застрахованих в цій компанії по Автоцивілці кількість страхових випадків з січня по вересень поточного зросла майже на 45%. Підтверджуються ці негативні тенденції і даними поліції, в якій зазначають збільшення ДТП протягом року на 6,2%.

Серед основних причин ДТП – перевищення безпечної швидкості, порушення правил проїзду перехресть, недотримання дистанції та порушення правил маневрування авто. Поліція також звітує про зростання на 28% кількості ДТП, що сталися внаслідок керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.

За словами керівника департаменту врегулювання страхових випадків АСК "ІНГО Україна" Олександра Руліківського, збільшилась не лише кількість ДТП, а й частка випадків, які класифікуються як протиправні дії третіх осіб. Йдеться про випадки, коли зловмисники пошкоджують скло автомобілів, фари та колеса. Цього року також частіше були пошкодження автомобілів внаслідок технологічної аварії.

Експерт зазначає, що оскільки КАСКО, – добровільний вид страхування, то сторони можуть передбачити покриття будь-яких ризиків за будь-яких обставин. Єдине, мабуть, що не покриватиме жодна страхова компанія України – події, що сталися під час керування застрахованим транспортним засобом особою, яка не має на це права, або особою, що керувала в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Залиште свій коментар

Вибір редакції