Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спецпредставник США по Україні першим з офіційної влади країни висловився щодо агресії Росії

Його реакція демонструє, що чіткої позиції Америка ще не має.

Радбез ООН збирається на позачергове засідання у зв'язку з діями Росії в Чорному морі, про це повідомила постійний представник Сполучених Штатів в ООН Нікі Гейлі, йдеться в ТСН.Ранок.

Засідання Радбезу почнеться об 11 ранку за місцевим часом, це 6 вечора за київським. Штати включилися в обговорення приголомшливих дій Росії набагато пізніше, за Європу. І це, до речі, багатьох аналітиків помітно напружило. Ось, що пише колишній посол в Україні.

«Заява ЄС щодо Росії, що ескалює кризу з Україною в Керченській протоці могла б бути і сильнішою, але вони принаймні щось сказали. А Білий дім і Вашингтон коли прокоментують?», - написав Стівен Пфайфер

Одним з перших висловився спецпредставник Сполучених Штатів по Україні Курт Волкер. Його реакція демонструє, що чіткої позиції Америка ще не має. Його твіт емоційний, але без жодного натяку на наслідки, які така поведінка матиме для Кремля.

«Росія таранить українське судно, що мирно прямувало в український порт. Росія захоплює кораблі і команду, і потім звинувачує Україну в провокації?» - заявляє Волкер.

Для американської преси, незважаючи на засилля місцевих важливих новин, події в Керчі варті уваги, усі великі ЗМІ не оминають цієї теми. А наші, українські американці сьогодні збираються під посольством Росії в Вашингтоні на акцію протесту, зійдуться небайдужі і тут, під ООН, о восьмій вечора за Києвом, ймовірно, все ще під час екстреного засідання Радбезу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції