Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спецпредставник США Волкер презентував сайт про протидію російській агресії в Україні

Ресурс спрямований на англомовного користувача.

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер презентував сайт про російською агресію в Україні.

На своїй сторінці у Twitter назвав сайт "Протидія російській агресії в Україні" інноваційною спробою деталізувати наслідки вторгнення Росії за допомогою знімків із супутників, карт і статистики.

На цьому сайті англійською мовою представлена хронологія подій, починаючи із анексії Криму у 2014 році, і завершуючи захоплення росіянами українських кораблів та моряків біля Керченської протоки у листопаді минулого року.

Раніше Курт Волкер під час круглого столу в Інституті Миру у Вашингтоні заявляв, що за роки російської агресії в Україні вбито більше людей, аніж під час Балканської війни, і найбільше внутрішньо переміщених осіб від часів Другої Світової. "Ми всі повинні гарантувати безпеку у Європі і не повинні дозволити змінювати кордони інших держав. Нам необхідна миротворча операція", - наголосив він. Волкер також зазначив, що Росію, яка заперечує свою участь у конфлікті, викрили у брехні. 

Відео"Курт Волкер: "Маємо розглядати високу ймовірність нової російської агресії""

Українських моряків Кремль може відпустити до Різдва. Про це сказав Курт Волкер, який відповідає за українське питання в Вашингтоні. Він, як ніхто у Білому домі, знається на українському питанні, бо, насправді, саме він є ключовою фігурою переговорного процесу з Кремлем, який представляє сірий кардинал Владислав Сурков. 

"Курт Волкер: "Маємо розглядати високу ймовірність нової російської агресії""

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції