Спецпредставник Трампа розуміє роль Росії у конфлікті проти України - перемовник у Мінську

На зустрічі сторони обговорювали врегулювання ситуації на Донбасі.

11 липня уповноважений США щодо мирного врегулювання на Донбасі Курт Волкер зустрівся з депутатами Верховної Ради і представниками Києва в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи на переговорах у Мінську.

Про це повідомила на своїй сторінці Facebook громадський діяч Ольга Айвазовська.

"Сьогодні відбулась зустріч депутатів ВРУ з різних фракцій та представників України в політичній підгрупі ТКГ в Мінську зі спеціальним уповноваженим США щодо мирного врегулювання на Донбасі Куртом Волкером. Можу підтвердити, що є порозуміння щодо природи збройного конфлікту та ролі РФ. Це дуже оптимістично, як на мене", - заявила Айвазовська.

Нагадаємо, що 10 липня представник України в тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма зустрівся зі Куртом Волкером. Обидві сторони підкреслили, що стійке, тривале припинення вогню і вирішення всього блоку питань з безпеки Мінських угод є ключовим, без цього не може бути просування у врегулюванні гуманітарних, політичних і соціальних питань. Сторони домовилися про підтримку подальших контактів на постійній основі. 

7 липня державний секретар США Рекс Тіллерсон призначив колишнього посла США в НАТО Курта Волкера спеціальним представником щодо України. В його обовязки входить координація всіх зусиль Держдепартаменту, спрямовані на врегулювання конфлікту, що виник внаслідок вторгнення Росії до Криму, а потім і до східної України.

ВідеоСполучені Штати призначили спеціального посланця в українських питаннях

Залиште свій коментар