Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спецпризначенець, який урятував собаку від шкуродера на Хмельничинні, отримає нагороду

Чоловік зупинив авто чиновника та врятував пса.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що спецпризначенця, який зупинив чиновника-шкуродера, що тягнув собаку прив'язаного до машини дорогою, нагородять. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook та виклав відео з камер спостереження, де видно як чиновник на швидкості їде з прив'язаним псом.

"Хочу особисто висловити подяку небайдужій людині, яка зупинила негідника - Олександру Зоріну. Він найближчим часом буде запрошений до Голови Національної поліції Ігоря Кліменка для вручення нагороди за свою небайдужість.

Днями на Хмельниччині стався жахливий злочин. Живодер, на призвіще Байдич В. Г взнав, що собака на призвіще Барсик вкусила його матір. З метою помсти, він прив’язав собаку ланцюгом до свого авто та потягнув Барсика за автівкою по асфальту спричиняючи муки та каліцтво живої істоті. На зустріч йому їхала небайдужа людина - Олександр Зорін. Він розвернув свою «Шкоду», наздогнав Байдіча, заставив його зупинится і покупати ти катувати тварину. Після чого викликав поліцію. Нелюдь був тимчасово затриманий і його злочин був задокументований спіробітниками поліції. Зараз покалічений Барсик з хмельницькими волонтерами та зі слідчим поліції знаходится в місті Харків в експертній установі для встановленя ступені тяжкості нанесених йому живодером травм. По Байдичу В. Г. підготовлений проект підозри за звинуваченням його по ст. 299 Кримінального Кодексу - «Жорстоке поводження з тваринами». Якщо прокуратура визнає, що цей злочин кваліфікується за частиною 3 цієї статті, - «жорстоке поводження з твариною вчинено з особливою жорстокістю», то Байдич В. Г. может отримати від 5 до 8 років позбавлення волі. Якщо лише за 1 частиною - то він лише отримає або арешт до 6 місяців, або умовний термін до 3 - х років. Хочу особисто висловити подяку набайдужій людині яка зупинила негідника - Олександру Зорину. Він найближчим часом буде запрошений до Голови Національної поліції Ігоря Кліменко для вручення нагороди (цінного подарунка) за свою небайдужість. На відео, злочин, та його припинення небайдужим громадянином. Будьте такими, як Олександр Зорін! Бачите не справеділивість чи злочин - зупиніть його !

Опубліковано Антоном Геращенком Пʼятниця, 22 листопада 2019 р.

На відео, злочин - та його припинення небайдужим громадянином.

Будьте такими, як Олександр Зорін! Бачити несправедливість чи злочин - зупиніть його", - написав заступник Авакова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поблизу села Кузьмин в Красилівському районі Хмельницької області працівник Держархіву волік дорогою прив’язаного до автомобіля собаку

Пізніше поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 3 статті 299 Кримінального кодексу України "Жорстоке поводження з тваринами", яка передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

ТСН поспілкувалася з чиновником-шкуродером. Байдич пояснив, що мав лише гуманні наміри - вивезти пса і десь покинути, бо той покусав його матір.

Тим часом, співробітники Байдича з незрозумілих причин встали на його захист. Вони кажуть, що така поведінка не характерна для їхнього шефа. "Володимир Григорович не здатен на такі дії. Ми всі, весь колектив, шокований тим, що є зараз в інтернеті. Ті відгуки про нього пишуть люди, які абсолютно його не знають. Ми просто дуже-дуже в розпачі", - каже заступник директора архіва.

Відео Волочив за автівкою на ланцюгу: чиновник пояснив, навіщо познущався над собакою 

На Хмельниччині не вщухає скандал довкола знущання над собакою. Власник   прив'язав його за ланцюг до машини і протягнув щонайменше півтора кілометра. Він не зважав на сигнали інших водіїв і зупинився, лише, коли шлях перегородила фура. Уся дорога була у крові, а в песика здерті лапи та живіт. Зробив це директор обласного архіву, а в минулому - директор школи та заступник керівника інституту. ТСН намагалися з ним зустрітися, щоб  з'ясувати - навіщо катував тварину.  

Волочив за автівкою на ланцюгу: чиновник пояснив, навіщо познущався над собакою 

Залиште свій коментар

Вибір редакції