Спека і дощі з грозами: якою буде погода в Україні 16-20 серпня

Спека і дощі з грозами: якою буде погода в Україні 16-20 серпня

Фото: УНІАН

До України дістався антициклон.

Антициклон "Люцифер", який несе хвилю гарячого повітря, вже дістався до України. 

Саме тому вже від сьогодні, 16 серпня, в Україні почнеться спека, розповіли у ТСН.Ранок.

Сьогодні у більшості регіонів температура сягне +35 градусів. Ще спекотніше, за прогнозами синоптиків, має бути завтра - 17 серпня. Утім, можливі дощі в Київській, Вінницькій та Житомирській областях. На решті територія буде сонячно та спекотно. 

17 серпня. / Фото: Укргідрометцентр

Проте надовго в Україні "Люфицер" не затримається. Уже від середи, 18 серпня, у нас має стати відчутно прохолодніше. Крім того, будуть дощі та грози. Опади оминуть тільки Львівську, Волинську, а також східні області.

18 серпня.

"Спека в понеділок домінуватиме. У більшості областей України очікується впродовж дня +28-32 градуси. У вівторок-середу спека втримається та ще й посилиться, проте в західних областях інша повітряна маса знизить температуру повітря до +23-28 градусів", - йдеться у повідомленні синоптикині Наталки Діденко.

Спека помітно зменшиться 19 серпня. На Спаса також дощитиме. Атмосферний фронт принесе опади у п'ятницю - 20 серпня.  Дощі з грозами передбачають у центральних, більшості північних та східних, а також південних областях. На заході прогнозують від +23 до +25. На решті території термометри покажуть до +33.

19 серпня.
20 серпня.

Як повідомлялося, за словами народного синоптика, у серпні буде немало спекотних днів. Погода в Україні в останній місяць літа 2021 року буде теплішою, ніж зазвичай. Середня місячна температура передбачається на рівні +20-25 градусів.

Погода в Україні: у більшості регіонів температура повітря сягне +35

Погода в Україні: у більшості регіонів температура повітря сягне +35

Повʼязані теми:

Наступна публікація