Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спецслужби полюють на винаходи українського вченого

Зловмисники викрали з комп`ютера дані досліджень мозку вченого Андрія Слюсарчука.

У Львові пограбували квартиру науковця Андрія Слюсарчука. Зловмисники не взяли до рук дорогі предмети. Експерти-криміналісти визнають - мета пограбування інформація. Злочинці вкрали дані з комп’ютера - там праці вченого за останні 15 років.

Андрій Слюсарчук - вчений, екстрасенс, нейрохірург, рекордсмен книги рекордів Гіннеса. Львів’янин довів, що пам’ятає мільйон знаків після коми числа Пі. Згодом спеціально на прохання ТСН до дня Незалежності вивчив 7 томів Шевченка, не лише вірші, прозу також.

"Сьогодні всіх цікавить нейропсихотехнології, тобто взаємодія з ближнім. Там були матеріали як працюює мозок людини, - повідомив вчений. Він підозрює у крадіжці спецслцжби, але не каже які саме. - Це силовики, вони завжди за спиною, вони завжди цікавляться моєю біографією і вдираються в моє життя".

"На моїх очах він за декілька секунд загіпнотизував нашого працівника, який не зрозумів, що з ним сталося, – запевняє кервіник райвідділку МВС у Львові Роман Рибіцький. Тепер правоохоронці ведуть слідство. - "Випадок досить таки рідкий, бо переважно злочинці викрадають цінні речі. Для пересічного громадянина ця інформація жодної цінності не представляє. Конкретна людина напевно знала чітко про ціну вказаної інформації чи хотіла використати для себе".

Сусіди Слюсарчука щось бачили і чули, але обличчя грабіжників не запам'ятали.

Помічник професора Олександр Червоний повідомив, що на цьому поверсі, де живе професор, мешкає також арабський студент. Нібито о 10 годині ранку чув, що хтось пересувається по карнизу.

Куди пропали речі сам Слюсарчук не знає: "Десь інтуїція підвела, у мене немає умов для безпечної роботи з матеріалами".

Учений визнає, що через надприродні здібності завжди був під прицілом спецслужб. Він мріє створити інститут мозку, живе в гуртожитку і чекає на широке визнання свого методу розвитку пам'яті.

Читайте також:

Британці вибрали десятку кращих наукових винаходів

Українці щороку патентують 15 тисяч винаходів

Британський фізик створить плащ-невидимку, як у Гаррі Поттера

 

Відео У відомого нейрохірурга вкрали розробки з дослідження мозку

Залиште свій коментар

Вибір редакції