Спецслужби США й Британії оголосили війну банді українських хакерів

Влада Великобританії і США вже має анкетні дані шести українців, яким вдалося захопити майже два мільйони комп’ютерів.

Поліція і спецслужби Великобританії і США приступили до посилених пошуків групи хакерів з України, яким за період з лютого до кінця березня вдалося проникнути в різних країнах світу в 1,9 млн. комп’ютерів.

Згідно з даними британських урядових джерел, атака велася з території України. При цьому вже відомо, що група складалася з шести хакерів. Влада вже має і їхні анкетні дані, хоча й не повні.

За відомостями, що є в Лондоні, за два місяці було здійснено проникнення в урядові комп’ютерні мережі і комп’ютери в 77 країнах світу. При цьому хакерам вдалося створити в Інтернеті власну паралельну мережу (ботнет), яка "захоплювала" все нові комп’ютери і викрадала з них інформацію.

На думку спеціалістів, хакерська мережа існувала з лютого-березня цього року. Злочинці продавали доступ до комп'ютерів, включених у ботнет, на російському хакерському Інтернет-форумі. Ключ до одного ПК коштував 50-100 тисяч доларів. Протягом своєї діяльності кіберзлочинці продали ключі до тисяч машин.

Поки влада не може сказати, наскільки серйозного збитку було завдано, зокрема в області економіки і безпеки, різним державам світу і фізичним особам.

У той же час, як у прес-центрі СБУ, відомство поки що не має у своєму розпорядженні якоїсь інформації про вищенаведене.

Читайте також:

Банда українських хакерів захопила 2 мільйони комп'ютерів у США і Європі

Турецький суд дав українському хакеру 30 років в'язниці

Хакери викрали креслення суперсекретного американського винищувача

Хакери Росії та Китаю контролювали енергосистеми США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: