Спікер Криму в суді вимагає від Москаля 200 тисяч гривень

Голова Верховної ради Криму Анатолій Гриценко образився на те, що у міліції йому порадили повертатися на роботу фізруком в село.

Голова Верховної ради Криму Анатолій Гриценко направив до суду два позови до начальника міліції автономії Геннадія Москаля.

"Два позови вже підготовлено і направлено (до суду)", - повідомив він 8 жовтня журналістам.

За словами спікера, він вимагає компенсації морального збитку в сумі 100 тисяч гривень за одним позовом, і 100 тисяч гривень – за іншим.

Гриценко також допустив, що це не останні позови до Москаля. "Я думаю, що доки Геннадій Геннадійович керуватиме кримським главком (міліції), буде конвеєрний процес подання позовних заяв", - спрогнозував спікер.

Виручені у разі перемоги в суді гроші Гриценко пообіцяв передати дитячим будинкам, сиротам, багатодітним сім'ям.

"Я навіть зацікавлений у тому, щоб Геннадій Геннадійович якомога більше говорив, і якомога (більше) платежів надходило для надання допомоги дітям", - сказав він.

Нагадаємо, Геннадій Москаль направив звернення до керівництва України, в якому звинуватив Анатолія Гриценка у "тісних і дружніх стосунках" з членами злочинних угруповань та кримінальними авторитетами.

Гриценко обурився, заявив, що все, що каже Москаль – це "собачі нісенітниці" і пообіцяв подати на нього до суду. Реакція кримської міліції не змусила себе довго чекати - там заявили, що кримський спікер є публічною особою, і його можна критикувати.

"Хочете бути головою Верховної ради Криму, то терпіть, а якщо хочете судитися, то повертайтеся фізруком у село Чистопілля Ленінського району", – заявили в міліції.

Читайте також:

Москаль запропонував кримському спікеру повернутися на стару роботу фізруком у село

Кримський спікер: все що говорить Москаль – собача нісенітниця

Москаль назвав, хто з кримських депутатів є кримінальними авторитетами

Москаль вимагає посадити "самозваного" мера Сімферополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: