Спікер парламенту Канади приїхав на власні очі побачити безлад у Раді

Парламентська делегація з Канади зустрілася зі спікером Верховної ради Володимиром Литвином, а 8 вересня прийде на засідання ВР.

В понеділок, 7 вересня, відбулася зустріч голови Верховної ради Володимира Литвина зі спікером Палати громад парламенту Канади Пітером Міллікеном.

Канадський спікер сказав, що делегація Палати громад планує бути в Україні ще кілька днів і у вівторок хоче побачити, як відкривається засідання Верховної ради та як працюють українські народні депутати.

Як передають присутні під час зустрічі журналісти, його слова викликали посмішку на обличчі Литвина, а парламентські кореспонденти не змогли стримати сміху. Нагадаємо, останнім часом стандартна робота Ради - це блокування трибуни та бійки між народними обранцями.

Пітер Міллікен передав українським депутатам свої зауваження до нового закону про вибори президента України.

Під час спільного брифінгу Литвин зазначив, що канадійці добре обізнані з перебігом подій в Україні. А що стосується закону про вибори Президента, то значна частина українських депутататів не знає так добре його положення, як представники Палати громад парламенту Канади.

Також Литвин сказав, що ця зустріч є продовженням діалогу, який розпочався ще у вересні 2005. Голова Ради висловив сподівання на подальшому діалогу з Канадою, та зауважив, що українсько-канадські стосунки потрібно вивести на якісно новий рівень.

Міллікен подякував Литвину за можливість поспілкуватися та сказав, що сподівається й надалі продовжити діалог з Литвином чи то в Канаді, чи то десь на міжнародних заходах.

За його словами, в України та Канади багато спільного і країни можуть бути хорошими партнерами. Він нагадав, що в Канаді завжди цікавились подіями у нашій державі, тим паче, що там мешкає чимало українців.

Читайте також:

Герман: у вівторок в Раді буде нова коаліція

За блокування Верховної ради у депутатів відбиратимуть зарплати

БЮТ пообіцяв не битися з регіоналами у Раді

Спікер запропонував розпустити "театр абсурду" Раду

ВідеоСпікер парламенту Канади приїхав в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: