Спікер ВР Криму заявив, що його ледь не побили обкурені та п'яні молодики

Після бійки за участю депутатів під будівлею парламенту Криму, спікер автономії повідомив, що подасть до ГПУ на "п'яних та обкурених молодиків".

Депутати Верховної ради Криму звернуться до Генеральної прокуратури України через бійку під стінами парламенту автономії.

Про це заявив кримський спікер Анатолій Гриценко.

Він заявив, що акцію блокування Верховної ради Криму з метою недопущення проведення позачергового пленарного засідання провели "обкурені та п'яні молоді люди".

За даними очевидців, вранці 29 вересня перед позачерговим засіданням група молодих людей перешкоджала спікерові та його прихильникам увійти до будівлі ВР Криму.

Виникла бійка, в результаті якої, за твердженням депутатів, є постраждалі. Зокрема, у одного з депутатів розбито ніс, у другого - відірвано рукав піджака. Незважаючи на протидію, спікерові все ж таки вдалося пройти до будівлі.

При цьому Гриценко звинуватив правоохоронців в бездіяльності. За його словами, керівництво міліції автономії дало команду "небагатьом працівникам міліції" не протидіяти "молодим хлопцям, які прийшли обкурені, п`яні і не пускали депутатів до місця своєї роботи".

"Я сьогодні звернувся до президента, депутати пишуть заяву до генерального прокурора України для того, щоб дати принципову оцінку тим силовим структурам (кримській міліції) і тим начальникам, які відповідають за дотримання закону", - сказав Гриценко.

Нагадаємо, що про акцію під будівлею кримського парламенту повідомила організація "Громадянський актив Криму", яка вимагає відставки Гриценка з посади спікера.

Однак кримський спікер прорвався в свій робочий кабінет у кільці депутатів зі свого оточення, охорони та співробітників міліції.

При цьому виникла бійка, у ході якої було зламано двері центрального входу в будівлю, яку наразі вже відремонтували.

На засіданні 29 червня частину опонентів голови парламенту було звільнено з посад в парламенті та уряді автономії. У відповідь на такі дії решта супротивників спікера заявили про звільнення з посад у ВР Криму.

Кадрові рішення ухвалювалися на позачерговому засіданні кримського парламенту "пакетом", без обговорення.
Засідання тривало лише кілька хвилин.

Читайте також:

Парламент Криму за 5 хвилин позбувся усіх конкурентів спікера

Кримські депутати побилися під будівлею парламенту

Кримські "регіонали" вигнали зі своїх лав усіх незгодних з Януковичем

"Російський" Крим не буде підтримувати Януковича

ВідеоБійка біля парламенту Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: