Спікера обрано, засідання закрито

Новий спікер Яценюк закрив засідання Верховної ради, так і не дочекавшись президента. Наступне відбудеться у четвер, 6 грудня.

На відео: процес голосування за спікера, обурення "регіоналів" та порівняння з голосуванням у попередній Раді.

Тимошенко, Яценюк
УНІАН
Тимошенко першою проголосувала за Яценюка
Народні депутати з фракцій “Наша Україна – Народна самооборона” та БЮТ, а також частково із фракції Блоку Литвина проспівали Державний гімн України.

У сесійній залі також був присутній народний депутат із фракції Партії регіонів Тарас Чорновіл.

Президент Віктор Ющенко так і не прибув до Верховної ради через те, що фракція Партії регіонів покинула сесійну залу. Про це повідомила прес-секретар Президента Ірина Ванникова.

Причина того, що Президент не прибув до Ради, пояснила Ванникова, полягає в тому, що він, як глава держави, має виходити до всього парламенту, а не лише до частини.

Народні депутати з фракцій КПУ і Партії регіонів покинули сесійну залу на знак протесту проти неправочинного, на їхню думку, голосування за обрання голови Верховної Ради.

Юлія Тимошенко вже заявила, що вона переконана: фракція Партія регіонів не буде блокувати роботу Верховної Ради та повернеться до сесійної зали.

"Прийдуть, куди вони дінуться," - сказала Тимошенко, пояснюючи відсутність депутатів фракції Партії регіонів і КПУ.

Нагадаємо, сьогодні пізно ввечері лічильна комісія Верховної Ради закінчила підрахунок бюлетенів для голосування за обрання Арсенія Яценюка на посаду голови парламенту та визначилася, що робити з розірваним бюлетенем: його врахували.

Отож, офіційно оголошено, що за кандидатуру Яценюка проголосувало 227 народних депутатів і він очолить Верховну раду VI скликання.

Раїса Богатирьова
УНІАН
Раїса Богатирьова попередила коаліцію
Раїса Богатирьова уже заявила, що Партія регіонів не визнає результатів голосування за кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду голови Верховної Ради.

Вона виправдала дії Василя Кисельова, який порвав бюлетень для голосування. На її думку, Кисельов міг піти на такий крок – порвати бюлетень – лише при кричущому порушенні законів і Конституції.

Богатирьова піддала гострій критиці те, як дві фракції (ідеться про БЮТ і “Наша Україна – Народна Самооборона”) брали участь у голосуванні.

"Приходять, кланяються то одному, то іншому, то я кажу, що цій країні кінець," - сказала Богатирьова.

Вона підкреслила, що сьогодні стартували президентські вибори.

"І Віктор Андрійович хай подумає," – додала Богатирьова.

ВідеоОбрання Арсенія Яценюка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: