Спільні навчання ВМС України і ЧФ пройдуть на комп'ютерах

Українсько-російські командно-штабні навчання «Фарватер миру» відновляться влітку після семи років перерви.

Наступні українсько-російські навчання «Фарватер миру» мають пройти у більш повному обсязі - за участі кораблів, морської авіації і підрозділів морської піхоти.

Про це заявив заступник командуючого ВМС України з бойової підготовки контр-адмірал Віктор Носенко в Севастополі під час відкриття завершальної конференції з підготовки запланованих на літо командно-штабних (комп'ютерних, без залучення сил і засобів) українсько-російських навчань «Фарватер миру–2010».

На думку Носенка, прийшов час відродити повноцінну участь сил флотів у двосторонніх навчаннях, які не проводилися вже кілька років.

«Командування Військово-морських сил України ставитиме це питання перед керівництвом Генерального штабу Збройних Сил і Міністерства оборони України. У перспективі ми плануємо створити об'єднаний штаб навчань, який керуватиме всіма силами в морі, в повітрі, на березі, і практично відпрацьовувати те, що сьогодні проводиться на папері і за допомогою комп'ютерів», - зазначив контр-адмірал.

Довідка. Українсько-російські навчання «Фарватер миру» проводилися з 1997 по 2003 рік з періодичністю один раз на два роки і носили миротворчий характер.

У навчаннях брали участь кораблі, допоміжні судна, літаки і вертольоти морської авіації, підрозділи морської піхоти.

У 2003 році в навчаннях брали участь тільки по одному кораблю Чорноморського флоту РФ і ВМС України. Відтоді і до останнього часу навчання «Фарватер миру» не проводилися.

Читайте також:

Мєдвєдєв: базування ЧФ РФ у Криму - гарантія безпеки Європи

Російські ЗМІ: РФ створить в Україні нові військові бази

Російський флот пообіцяв захищати Україну

У Тернополі провели акцію "Збудуй кораблик Януковичу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: