Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спиртогони, подвійне дно і ходоки з каністрами: як до України потрапляє контрабандний алкоголь

Отруїтися дешевим алкоголем значно більше шансів, ніж якісним.

Через здорожчання сертифікованого алкоголю перед новорічними святами з'явилися ризики зростання на ринку контрафактного продукту. Сурогат з'являється і внаслідок внутрішнього виробництва, але здебільшого спирт заводять контрабандою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Співвідношення вітчизняного контрафакту до контрабандного становить приблизно третину до двох третин. Один із маршрутів завезення нелегального спирту пролягає з території Молдови і самопроголошеного Придністров'я. Там поряд із українським кордоном є спиртзаводи, продукція яких відчутно дешевша українських аналогів. "Ви як не в цій країні живете", - реагують жителі прилеглих до кордону сіл на запитання про контрабанду. "У нас ніхто, тільки у плямистій формі цим займаються і в крупних масштабах – у нас односельцям неможна цим займатися", - кажуть вони, натякаючи на прикордонників.

Відео В Україні з'явилися ризики зростання на ринку контрафактного алкоголю

Загалом про контрабанду у віддалених селах, де робочі місця є лише в школі і сільраді, селяни говорять неохоче. "Хай село дає роботу, а потім уже буде", - кажуть люди. Натомість керівництво Держприкордонслужби звітує, що боротися доводиться не так із місцевими, як своїми ж працівниками-контрабандистами. Лише цьогоріч на кордоні було затримано понад 160 тисяч літрів спирту, і більшість – із Придністров'я. Раніше через кордон тягнули спиртопроводи, де за 10 хвилин могли прокачувати тонну спирту. Нині охоронці межі використовують георадари, тому цей варіант став невигідним.

Також широко застосовувалися автоцистерни з подвійним дном: зверху легальна олія чи оцет, а під низом спирт. Однак і це нині не в моді – тепер спирт здебільшого перевозять подрібненими партіями мікроавтобусами в пластикових діжках чи каністрах. Вантаж звозять на бази, звідки вже направляють у нелегальні цехи. "Виготовити зі спирту горілку дуже просто, всі знають формулу, за якою воно виготовляється. Найчастіше це в приватних приміщеннях, в гаражах, де просто розбавляють його водою і потім продають. Якщо купляють в бег-ін-боксах або пластику – це ознака фальсифікату", - каже перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан.

Фотогалерея У двох регіонах викрили схему фальсифікації горілки, до якої причетні податківці (3 фото)

До нелегального потрапляють і омивачі скла на основі етилу. На Київщині податківці викрили два такі цехи. Після кількох кропітких маніпуляцій із омивачем на виході такі умільці отримують із 5-літрової пляшки десь 4,5 літри спирту. Омивачі скла до країни завозять легально, маючи акцизні пільги. Щоправда, до використання не за призначенням вдаються лише за наявності дефіциту на нелегальному ринку спирту. Якщо спирт не технічний, то відрізнити фальсифікат на смак зможуть тільки дегустатори. Але ризик отруїтись і навіть померти, як свідчить життя, при споживанні такої продукції цілком реальний.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Залиште свій коментар

Вибір редакції