Списки депутатів-прогульників будуть вивішувати на сайті ВР

На сайті будуть оприлюднюватися дані особистої письмової реєстрації парламентаріїв, наприклад, у середу за вівторок, у четвер - за середу, у п'ятницю - за четвер, в суботу - за п'ятницю пленарних тижнів.

З 6 квітня, апарат Верховної ради має намір щодня оприлюднювати на офіційному сайті парламенту дані письмової реєстрації депутатів на пленарному засіданні у попередній день.

Про це сьогодні, 4 квітня, на погоджувальній раді Ради сказав заступник голови парламенту Адам Мартинюк.

Віце-спікер підкреслив, що така інформація буде оприлюднена у зв'язку з частими відповідними зверненнями громадських організацій, засобів масової інформації, окремих громадян і депутатів.

Зокрема, віце-спікер пояснив, що на сайті будуть оприлюднюватися дані особистої письмової реєстрації парламентаріїв, наприклад, у середу за вівторок, у четвер - за середу, у п'ятницю - за четвер, в суботу - за п'ятницю пленарних тижнів.

Крім цього, Мартинюк підкреслив, що у зв'язку з вступом у силу закону про доступ до публічної інформації та про внесення змін до закону "Про інформацію" комітет Ради з питань свободи слова та інформації буде проводити роз'яснювальну роботу і вирішувати виникаючі проблеми, пов'язані з реалізаціями цих законів.

Як повідомлялось, 1 березня голова Ради Володимир Литвин закликав голів парламентських фракцій забезпечувати персональне голосування депутатів, нагадавши про обов 'язкової письмової реєстрації.

Як відомо, 17 депутатів без поважних причин пропустили всі пленарні засідання 7 сесії парламенту з вересня 2010 по січень 2011.

Читайте також:

Депутатам-прогульникам уріжуть зарплату

У Верховній раді побільшало працьовитих депутатів

Депутатів планують позбавляти мандатів за прогули

ВідеоСписки депутатів-прогульників будуть вивішувати на сайті ВР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: