Список зловживань уряду Тимошенко передали в Генпрокуратуру

Міжнародний аудит діяльності уряду Тимошенко обійшовся державі у 23 млн грн. Результати ревізії вивчить ГПУ та Верховна рада.

Кабмін передав результати міжнародного аудиту діяльності уряду Юлії Тимошенко в Генеральну прокуратуру і Верховну раду. Аудит свідчить, що за часів прем’єрства Тимошенко мало місце нецільове використання бюджетних коштів на 50 млрд грн.

Про це 7 грудня повідомив міністр фінансів Федір Ярошенко, пише "Ліга".

"Учора я як міністр фінансів у виконання рішення Кабінету міністрів направив звіт міжнародних аудиторів з використання державних фінансів у 2008-2009 роках до Генпрокуратури і Верховної ради", - зазначив Ярошенко.

Глава Мінфіну нагадав, що міжнародні аудитори виявили за звітний період нецільове використання урядом Тимошенко 3 млрд грн.

Він також повідомив, що попередні результати аудиту Контрольно-ревізійного управління свідчать, що в 2008-2009 роках мало місце нецільове використання бюджетних коштів на 50 млрд грн.

Також Ярошенко повідомив, що міжнародний аудит діяльності уряду Тимошенко обійшовся державі у 23 млн грн. "У нас за планом було на це 26 мільйонів, тобто 26 млн грн ми повинні були витратити на міжнародний аудит. Ми витратили 23 млн грн", - зазначив він.

Раніше українські ЗМІ повідомляли, що аудит обійшовся державі більш ніж в 10 млн доларів.

Нагадаємо, згідно з висновками аудиторів, що перевіряли діяльність уряду Тимошенко, виявлені докази шахрайства і нецільового використання державних коштів в Україні з 2008 року по перший квартал 2010 року. У команді екс-прем'єра назвали це спробою політичного тиску на опонентів президента Віктора Януковича.

У травні 2010 року Кабінет міністрів підписав контракт з американською компанією Trout Cacheris, PLLC про проведення аудиту фінансово-економічної діяльності органів державної влади в 2008-2009 роках.

Водночас, у міжнародній антикорупційній організації Transparency International заявили, що такий "аудит" Тимошенко дискредитує боротьбу з корупцією. Міжнародні експерти зазначили, що розслідування, проведене за дорученням нового уряду проти попереднього, підозріло скидається на звичайне "полювання на відьом".

Читайте також:

Тимошенко подякувала американцям за перевірку своєї діяльності

Тимошенко не вважає злочином нецільове використання коштів

Американські аудитори знайшли шахрайство в уряді Тимошенко

ВідеоСписок зловживань уряду Тимошенко передали в Генпрокуратуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: