Співголову БЮТ після допиту посадили в СІЗО

Після 5-годинного допиту Генпрокуратура затримала екс-заступника міністра юстиції, главу УСДП і співголову БЮТ Євгена Корнійчука.

Генеральна прокуратура затримала колишнього першого заступника міністра юстиції, главу Української соціал-демократичної партії та співголову БЮТ Євгена Корнійчука.

Після п'ятигодинного допиту в ГПУ соратника Юлії Тимошенко помістили до Подільського ізолятора тимчасового утримання, повідомило "Дзеркало тижня" з посиланням на джерела у Генпрокуратурі.

За даними журналістів, Корнійчук давав свідчення у справі щодо надання послуг юридичною фірмою Magisters (колишня назва – "Магістр&Партнери") компанії "Нафтогаз Україна".

Корнійчука звинувачують у тому, що він, перебуваючи на посаді першого заступника міністра юстиції, підписав лист, яким дозволив проведення конкурсу на юридичне обслуговування "Нафтогазу" в одного виконавця.

"Магістр&Партнери" співпрацювала з "Нафтогазом" з 2002 року.

Прес-секретар Корнійчука не змогла ні підтвердити, ні спростувати інформацію про його затримання, проте вона повідомила, що в середу, 22 грудня, дружина Євгенія Корнійчука народила доньку.

З квітня 2005 року Корнійчук був головою столичної організації Української соціал-демократичної партії (наприкінці того ж року УСДП увійшла до Блоку Юлії Тимошенко).

На виборах до Ради 2006 року - пройшов до парламенту за списком БЮТ. Наприкінці 2006 року він очолив УСДП, після того, як колишній голова партії - тесть Корнійчука Василь Онопенко - став головою Верховного суду України.

Перед обранням Корнійчук очолював фінансову практику фірми "Магістр&Партнери" (був старшим партнером, пізніше - позаштатним радником). Спеціалізувався на фінансовому праві та законодавстві з енергетики, нафти і газу.

Читайте також:

Проти співголови БЮТ поновили кримінальні справи

Генпрокуратура заборонила Тимошенко залишати місце проживання

Луценко не хоче на зону: це питання життя і смерті

СБУ попросила зняти недоторканність з депутата Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: