Співпраця довкола Чорного моря

Міністр закордонних справ Арсеній Яценюк у неділю відбув до Стамбулу для участі в саміті Організації чорноморського економічного співробітництва.


Міністр закордонних справ Арсеній Яценюк у неділю відбув до Стамбулу (Туреччина) для участі в 15-му саміті голів держав і урядів країн-членів Організації чорноморського економічного співробітництва.

Про це сказано повідомляє агенція „Українські новини” з посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ.

Передбачено, що в роботі саміту візьмуть участь глави держав і урядів країн-членів ОЧЕС, яких на сьогодні 12: Албанія, Азербайджан, Болгарія, Вірменія, Греція, Грузія, Молдова, Росія, Румунія, Сербія, Туреччина, Україна. 

У ході візиту Яценюк проведе переговори з віце-прем'єр-міністром, міністром закордонних справ Туреччини Абдулою Ґюль.

У програмі візиту також заплановані зустрічі Яценюка з міністром закордонних справ Греції Дорою Бакояні, міністром закордонних справ Албанії Лулзимом Баші, віце-прем'єр-міністром, міністром закордонних справ Болгарії Івайло Калфіном, а також із державним міністром Німеччини Гернотом Ерлером. 

Знімок Чорного моря зі супутника (Фото: Wikipedia)
У саміті беруть участь представники 12 держав, і то не тільки тих, що мають безпосередній вихід до Чорного моря (Фото: Wikipedia).

У рамках саміту відбудеться спеціальне засідання ради міністрів закордонних справ, на якому, зокрема, буде погоджено підсумковий документ саміту - декларація, яку підпишуть голови держав і урядів.

Як відомо, 7 червня Яценюк відвідав з візитом Москву (Росія).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: