Співробітники парламентського готелю "Київ" звинуватили директора у зловживаннях

Співробітники вимагають звільнити директора, яка виплачує зарплату "лівим" співробітникам та безпідставно звільняє людей.

Довкола готелю "Київ", де мешкають 117 народних депутатів, розгорівся скандал.

Частина співробітників готелю, розташованого в центрі столиці, звернулися в регламентний комітет Верховної ради з проханням допомогти звільнити директора готелю "Київ".

У листі, написаному на ім'я керівництва комітету, співробітники повідомляють про факти зловживань з боку директора Лариси Трофименко. Нібито вона незаконно виплачувала зарплату співробітникам, які насправді не працюють на підприємстві, тоді як інших примушує безпідставно звільнятися. Крім того, виходячи з тексту листа, Трофименко з порушенням законодавства закупила техніку і ліжка за завищеними цінами.

Регламентний комітет парламенту створив спеціальну комісію і повинен винести свій вердикт 10 вересня. Проте напередодні Трофименко звернулася до низки депутатів з проханням відкласти розгляд цього питання, і ті пішли їй назустріч.

"Я знайомий з історією питання в готелі "Київ", проте комісія ще не закінчила свою роботу і про які-небудь порушення говорити рано", - відзначив глава профільного комітету Олександр Єфремов. Його колега по комітету "бютівець" Валерій Камчатний, що входить до складу комісії, визнав, що проблеми в готелі є.

"Є певні порушення: наприклад, не виконувалася ухвала про узгодження з нашим комітетом здачі об'єктів в оренду", - привів приклад Камчатний. Разом з тим він не зміг прокоментувати законність дій Трофименко по відношенню до своїх співробітників. Крім того, зараз готель перевіряють співробітники МВС і прокуратури.

"Підставою для перевірки послужили взаємні звинувачення та звернення з обох боків - колективу готелю і керівництва", - повідомила глава прес-служби МВС Інна Кисиль.

Директор Лариса Трофименко відмовилася від спілкування з пресою. "Я не думаю, що особисті проблеми мого підприємства зацікавлять пресу. Проблеми із зарплатами зараз у всіх. А ви що, одержуєте свою зарплату регулярно?" - відповіла вона по телефону.

"Я жодну людину не примусила написати заяву, а навпаки, сплатила всім і відпустки, і лікарняні", - відзначила директор. Разом з тим вона відмовилася розкривати фінансові показники готелю.

Раніше народний депутат Сергій Сас повідомив про те, що Верховна рада заборговувала готелю "Київ" близько 10 млн грн за мешкання депутатів. Проте Трофименко дала зрозуміти, що вона не сильно переживає на цю тему. "Буде новий бюджет, і гроші перерахують зразу ж", - спокійно сказала директор.

Читайте також:

Депутати-регіонали знову почали день з блокування Ради

Депутати почали економити на одязі

Де відпочивали депутати і що бачили очі народних обранців?

Депутати Верховної ради розіграли квартири у лотерею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: