Співробітників КРУ не пускають з перевірками до готелю Міноборони

КРУ не може провести перевірку в готелі "Козацький", де проходять внутрішні перевірки Міноборони.

Контрольно-ревізійне управління не може провести перевірку підвідомчого Міноборони готелю "Козацький" у Києві.

"Ми двічі приходили з перевіркою, і обидва рази нас не пустили до готелю. Причини були різні: то немає в.о. директора, то відсутні підписані документи на перевірку, які були вилучені прокуратурою Київського військового гарнізону", розповідає начальник відділу контролю виконання місцевих бюджетів КРУ Валерій Журибіда.

За його словами, в результаті готелю був виписаний адміністративний штраф у розмірі 255 грн.

Як нагадав Журибіда, під час аналогічної перевірки готелю "Козацький" в 2008 році відомство виявило неефективне використання готелем грошових коштів згідно з інвестиційними угодами.

На даний момент правоохоронними органами ведеться слідство у справі одного зі співробітників готелю, який незаконно перевів з рахунків готелю близько 193 тис. грн.

Разом з тим, в готелі проходять внутрішні перевірки Міноборони. У військовому відомстві відмовилися давати коментарі, пославшись на те, що "ще потрібно з'ясувати, чи належить нам цей готель".

Конфлікт навколо "Козацького" триває ще з 2000 року, коли директор готелю Тарас Троцюк уклав договір про спільну інвестиційну діяльність з українсько-ізраїльським СП "Калтон Трейдінг Україна" і Carlton traiding LTD. Його метою була реконструкція готелю. Але поступово державна власність почала переходити в приватну. Гроші, що заробляються готелем, йшли на рахунки Carlton traiding LTD, а звідти йшли на реконструкцію готелю, як іноземні інвестиції.

Минулого року ФДМ звернувся до Госпсуду Києва з позовом про визнання недійсним договору про спільну інвестиційну діяльність.

Читайте також:

ГПУ не виключає нових затримань серед колишніх керівників Міноборони

КРУ знайшло докази "мільйонних крадіжок" уряду Тимошенко

Янукович вирішив повернути собі "Президент-готель"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: