Сплеск коронавірусу в Україні восени: інфекціоніст розповів, що може його зупинити

Сплеск коронавірусу в Україні восени: інфекціоніст розповів, що може його зупинити

Фото: Associated Press

Лікар закликає проводити масову вакцинацію населення.

В Україні вже восени може статися ще одна хвиля коронавірусу. Зупинити її зможе вакцинація.

Про це у коментарі OBOZREVATEL розповів лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта.

"На наступну хвилю можна очікувати, починаючи з третього-четвертого тижня вересня у тому випадку, якщо до того часу не налагодиться вакцинація", – вважає він.

Інфекціоніст додає, що карантин, який зараз запровадили у Києві та низці інших міст України, запізнілий. Це треба було робити трохи раніше.

"Обмежувальні заходи є необхідними для контролю за респіраторними епідеміями. Проте їхнє запровадження, принаймні в місті Києві, було запізніле. Через це ми маємо велику кількість смертей, перевантаження системи охорони здоров’я", – говорить Курпіта.

Він наголосив, що зараз головне підготуватися до наступної хвилі коронавірусу, яка буде восени, зокрема, провести масову вакцинацію населення.

"Я знаю, що всі чекають простих рішень, але просте рішення одне - це вакцинація. Її в Україні поки що немає", – нагадав лікар.

Нагадаємо, що епідемія коронавірусу в Україні починає йти на спад, державі вдалося витримати черговий стрибок захворюваності на COVID-19. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Новини України: показник смертності від коронавірусу лишається високим

Новини України: показник смертності від коронавірусу лишається високим

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація