Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спортсмени встановили рекорд з подолання Потьомкінських сходів із штангами на плечах

Жінка несла на собі сорок кілограмів, а чоловік підхопив цілий центнер.

Потьомкінськими сходами з екстремальною вагою на плечах - спортивний рекорд встановили одесити Артем Дмитрук та Анастасія Руда, йдеться в ТСН.12.00.

Зі штангами на плечах вони здолали майже дві сотні сходинок, щоб надихнути українців на здоровий спосіб життя і відмову від шкідливих звичок.

Жінка несла на собі сорок кілограмів, а чоловік підхопив цілий центнер.

До власного рекорду заздалегідь не готувалися, перед самим підйомом лише ретельно розігріли м'язи. На старті Анастасія вирвалася вперед і підкорила історичні сходи за трошки більше двох хвилин. Артем із штангою долав 192 сходинки три хвилини.

ВідеоУнікальний спортивний рекорд встановили одесити Артем Дмитрук та Анастасія Руда

Зі штангами на плечах вони здолали майже дві сотні сходинок, щоб надихнути українців на здоровий спосіб життя і відмову від шкідливих звичок. Жінка несла на собі сорок кілограмів, а чоловік підхопив цілий центнер. До власного рекорду заздалегідь не готувалися, перед самим підйомом лише ретельно розігріли м'язи.

Унікальний спортивний рекорд встановили одесити Артем Дмитрук та Анастасія Руда

«Я радий, що я це зробив першим в Одесі і я сподіваюся, що це спровокує низку підйомів і люди насправді переглянуть свій спосіб життя, відмовляться від шкідливих звичок», - каже Артем Дмитрук.

«Це було складно, дуже. Ніг немає, просто немає, але я дуже рада, що я перша дівчинка, яка це зробила», – каже Анастасія Руда.

Залиште свій коментар

Вибір редакції