Спостерігач від Європарламенту засвідчив перемогу Помаранчевої революції

Європарламентарій назвав важливішим у недільних виборах чесне голосування, як досягнення Помаранчевої революції.

Перший тур виборів президента України засвідчив про перемогу, а не поразку масових акцій протесту проти фальсифікацій виборів в 2004 році, названих Помаранчевою революцією.

Про це сказав голова місії спостерігачів на президентських виборах в Україні від Європейського парламенту Павел Ковал.

„Думаю, що це перемога Помаранчевої революції в тому сенсі, що тоді йшлося про свободу вибору. Замість того, аби оголошувати кінець Помаранчевої революції, давайте звернемо увагу на те, що вдалося осягнути те, за що боролися”, - цитує євродепутата TVN24.

Коваль назвав важливішим у недільних виборах чесне голосування, а не те, що більше голосів, ніж представники колишньої „помаранчевої команди” Юлія Тимошенко та Віктор Ющенко, набрав Віктор Янукович, котрий програв вибори в 2004 році.

„Найважливіше, що Україна вибрала і сьогоднішній ранок застає нас на порожньому майдані, на якому 5 років тому зібралися маси людей, котрі не сприймали результатів виборів”, - сказав євродепутат та колишній заступник міністра закордонних справ Польщі.

Він додав, що перебіг виборів позитивно оцінюють спостерігачі, які працювали в Україні, від ряду міжнародних організацій, серед яких ОБСЄ, Рада Європи, Європейський парламент на НАТО.

Читайте також:

ЦВК вважає вибори президента такими, що відбулися

Європарламент похвалив Україну за добре організовані вибори

ЦВК підрахувала явку виборців на дільниці 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: