Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура вимагає скасувати скандальний вирок фігурантам масових заворушень 2 травня в Одесі

На переконання прокуратури, вказаний вирок не ґрунтується на законі.

Сьогодні, 28 вересня, Одеська прокуратура подала апеляцію на виправдувальний вирок Іллічівського міського суду Одеської області, яким визнано невинними 19 фігурантів масових заворушень, що відбулися 2 травня 2014 року у Одесі.

Про це повідомили на сайті Генеральної прокуратури України.

"Вказаний вирок не ґрунтується на законі та підлягає скасуванню у зв’язку з невідповідністю висновків суду фактичним обставинам щодо причетності обвинувачених до інкримінованих злочинів та допущеними судом істотними порушеннями кримінальних процесуальних норм", – йдеться у повідомленні.

Зокрема, суд відмовив стороні обвинувачення у долученні до справи відеоматеріалів, на яких чітко зафіксовані незаконні дії обвинувачених.

Прокуратура звернулася до суду з вимогою скасувати цей вирок і призначити новий розгляд у суді першої інстанції.

Нагадаємо, Іллічівський суд виправдав 19 обвинувачених в участі у масових заворушеннях в центрі Одеси 2 травня 2014 року на Грецькій площі та Грецькій вулиці у зв'язку з недоведеністю кримінального правопорушення. Одного з них правоохоронці називали безпосереднім організатором сутичок і нападу на ходу футбольних уболівальників. 

Вирок суду підсудні та їхні родичі зустріли аплодисментами. Натомість патріотична громадськість Одеси такою подією обурена. Одному з виправданих судом фігуранту "справи 2 травня" проломили голову. Інцидент стався в Овідіополі. 

ВідеоБійкою та штурмом суду відреагували одеські активісти на вирок у справі "Другого травня"

Залиште свій коментар

Вибір редакції