Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа "Хізб ут-Тахрір". В українського політв'язня виявили пухлину

Через це у нього постійний сильний зубний і головний біль

У політв'язня Айдера Джеппарова, якого утримують в СІЗО анексованого Криму, виявили пухлину. Вона спричиняє постійний сильний зубний і головний біль.

Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова.

За її словами, пухлина з'явилася на нижній щелепі під правим восьмим нижнім зубом, яка переходить у гортань. Через це він не може відкривати рот і ковтати та має скарги на постійний сильний зубний і головний біль.

"Зазначене суперечить гарантованим нормам статті 3 Конвенції про захист прав людини і основних свобод та пункту 22 Мінімальних стандартних правил поводження з в'язнями від 30.08.1955, схвалених Економічною і Соціальною Радою ООН", - наголосила омбудсменка.

Вона звернулася до уповноваженої з прав людини в РФ Тетяни Москалькової і вимогає вжити заходів для відновлення прав Джеппарова – провести повне медичне обстеження і надати медичну допомогу.

⚡️⚡️⚡️Утримання політв`язня Айдера Джеппарова в «ФКУ СИЗО 1 УФСИН России по Республике Крым и г. Севастополю» спричинило...

Опубліковано Людмилою Денісовою Понеділок, 13 січня 2020 р.

Нагадаємо, Джеппарова незаконно затримали 10 червня 2019 року по справі "Хізб ут-Тахрір".

Представники міжнародної ісламської політичної організації "Хізб ут-Тахрір" називають своєю місією об'єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті, але відкидають терористичні методи досягнення цього. Вони зазнають несправедливого переслідування в Росії та в окупованому нею в 2014 році Криму. Верховний суд Росії заборонив "Хізб ут-Тахрір" у 2003 році, включивши організацію до списку об'єднань, названих "терористичними".

16 грудня "суд" анексованого Криму залишив під арештом до 5 лютого 2020 року шістьох фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір": Айдера Джеппарова, Ризу Омерова, Енвера Омерова, Руслана Нагаєва, Ленура Халілова і Ескендера Сулейманова.

Відео Ганебним та політично вмотивованим назвало українське МЗС вирок у справі "Хізб ут-Тахрір"

Від 7 до 19 років колонії суворого режиму - південний окружний військовий суд Ростова-на-Дону оголосив вирок шістьом кримцям у справі "Хізб ут-Тахрір". Їм інкримінували участь в ялтинському осередку організації і замах на захоплення влади в країні.  

Ганебним та політично вмотивованим назвало українське МЗС вирок у справі "Хізб ут-Тахрір"

Залиште свій коментар

Вибір редакції