Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа матері, яка лишила двох дітей на голодну смерть: чому гучний процес затягується

Каялася жінка лише у перші місяці. На третій рік у СІЗО обвинувачена вже сміється.

Власники квартири, де мати Владислава Трохимчук зачинила на дев’ять днів без їжі і води двох дітей, лише на третій рік наважилися  зайти всередину. І вперше показали ТСН, де помирали з голоду хлопчик і дівчинка. Подружжя Горових здавало своє житло в оренду Владиславі і не пропустило жодного засідання у резонансній справі.  Про те, чому гучний процес затягується, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як розповідає власниця квартири Юлія Горова, квартира відтепер у неї завжди асоціюватиметься з цим моторошним випадком, а ночами їй досі сняться жахи.

Однорічного Даню і дворічну Ганнусю рідна мати Владислава зачинила у дальній кімнаті, яку називають "пекельною". Щоб діти дверей не відчинили, зафіксувала рушником. "Діти хотіли їсти, навіть шпалери їли. А он сліди – вони їли свої екскременти. Це до питання, які тут можуть бути виправдання", - кажуть володарі квартири. Тим часом за зачиненими дверима у холодильнику була їжа.

У 17 років горе-мати приїхала до столиці із села на Миколаївщині. Вийшла заміж за киянина і народила йому двох дітей. Невдовзі знайшла іншого чоловіка і народила вже йому свою третю дитину, із новонародженою поїхала жити до співмешканця. А двох дітей від першого шлюбу зачинила в орендованій квартирі на 9 днів. Син помер від голоду.  Доньку – ледь врятували.

Каялася жінка лише у перші місяці. Але на третій рік у СІЗО – обвинувачена вже сміється

В суді обвинувачена завжди мовчить. Вчергове з’являється із новим кольором волосся. Та з обручкою на руці. У СІЗО ходять чутки, у неї начебто є якийсь покровитель - чоловік, який оплачує також адвоката.

ВідеоТСН потрапила до квартири, яка стала для двох маленьких дітей катівнею

Власники квартири, де мати Владислава Трохимчук зачинила на дев’ять днів без їжі і води двох дітей, лише на третій рік наважилися зайти всередину. І вперше показали ТСН, де помирали від голоду хлопчик і дівчинка. Подружжя Горових здавали своє житло в оренду Владиславі і не пропустили жодного засідання у резонансній справі. Чому гучний процес затягується – у сюжеті.  

ТСН потрапила до квартири, яка стала для двох маленьких дітей катівнею

Нескінченний процес дратує вже навіть суддів. Прокурори не можуть забезпечити виклик чотирьох свідків, серед них головний – Антон Подчапко. Він – той чоловік, до якого пішла Владислава від двох дітей.

Він каже, пояснення цього нема, а розсудить – Бог. Заявляє, що вже неодноразово його допитували слідчі, про залишених дітей він не знав. На запитання, чи знає він, що на нього вже два роки чекають в суді, каже, що захворів.

Наступне засідання призначають на 13 травня і звертаються до прокурорів - аби зважили, що вже порушують "розумні" строки розгляду справи. У прокуратурі виправдовуються – не їхня провина.

"З боку прокуратури не може бути ніякого затягування. Думаю, що це все ж таки до суду питання – коли", - кажуть там то зазначають, що влітку засідання будуть проходити трохи рідше, ніж зараз.

Затягування процесу затягує і позбавлення батьківських прав горе-матері. Тож, дві її доньки досі живуть у патронатній родині.

Обвинуваченій загрожує від 7 років до довічного – але ніхто не може спрогнозувати, коли пролунає вирок.

Нагадаємо, 21-річна Владислава Трохимчук зачинила у квартирі на дев'ять днів двох своїх малят без їжі і води. Тоді дворічна Ганнуся, батьківських прав на яку жінку позбавили, ледь вижила, а однорічний Даня помер від голоду. Абсурд ситуації в тому, що обвинувачена досі залишається законною мамою третьої своєї дитини – від коханця Антона. Судова суперечка за молодшу доньку ще триває – співмешканець Трохимчук хоче виховувати дитину сам. Наразі ж сестрички живуть разом у тимчасовій патронатній родині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції