Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа побиття атовця-гея. В Україні вперше відкрили провадження через порушення рівноправності громадян

Справа побиття атовця-гея. В Україні вперше відкрили провадження через порушення рівноправності громадян

Чоловіка підстерегли біля його будинку та побили.

В Україні вперше відкрили кримінальне провадження за статтею 161 Кримінального кодексу України "Порушення рівноправності громадян" через напад на гея.

"Після нападу на Василя Давиденка вперше в історії України було відкрито кримінальне провадження за статтею 161 - "Порушення рівноправності громадян", кримінальна відповідальність - позбавлення волі до 5 років", - ідеться на сторінці "Військові ЛГБТ та наші союзники" у Facebook.

Нагадаємо, у Києві невідомі напали на ветерана війни на Сході, 41-річного Василя Давиденка. П'ятеро проти одного. Чоловік переконаний - напад стався через його відкриту сексуальну орієнтацію. Про свої нетрадиційні вподобання колишній військовий публічно заявив півтора місяця тому і він став лише другим ветераном АТО в Україні, який на це наважився.

Відео У Києві побили ветерана АТО, який зізнався у нетрадиційній сексуальній орієнтації

Невідомі напали на ветерана війни на сході - 41-річного Василя Давиденка. П'ятеро проти одного. Чоловік переконаний - напад стався через його відкриту сексуальну орієнтацію. Про свої нетрадиційні вподобання колишній військовий публічно заявив буквально півтора місяці тому, і він став лише другим ветераном АТО в Україні, який на це наважився. Як Василь пережив побиття і чи шкодує про свій камін-аут - дивіться далі.   

У Києві побили ветерана АТО, який зізнався у нетрадиційній сексуальній орієнтації

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції