Справа полонених моряків. Стало відомо, хто представлятиме Україну в трибуналі ООН

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Делегацію очолила заступниця глави МЗС.

Чинний президент Петро Порошенко затвердив делегацію України у слуханнях справи проти РФ щодо імунітету трьох українських військово-морських суден та 24 членів їхніх екіпажів у Міжнародному трибуналі ООН з морського права.

Документ глава держави підписав 3 травня - він розміщений на сайті президента.

У ньому вказані імена делегатів, які братимуть участь у слуханнях. Так, очолить делегацію заступниця міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

Серед інших членів делегації – помічник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил з правової роботи Леонід Залюбовський, заступник директора департаменту – начальник відділу тимчасово окупованих територій Департаменту міжнародного права МЗС Оксана Золотарьова та начальник штабу – перший заступник командувача ВМС ЗСУ Андрій Тарасов.

Указ містить дозвіл залучати делегації представників державних органів, адвокатів, радників, експертів і технічних працівників.

Слухання відбудуться 10 травня у Гамбурзі. Росія повідомила, що не братиме в них участі. Україна подала до міжнародного трибуналу з морського права з проханням вжити тимчасових заходів і зобов’язати Росію звільнити українських моряків і кораблі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції