Заріфуллін сміється над СБУ

Керівник Міжнародного Євразійського руху Павло Заріфуллін заявив, що Служба безпеки України володіє неправильними даними.

Вандалізм ЄСМ на Говерлі (Фото: Офіційний сайт ЄСМ rossia3.ru)
18 жовтня ЄСМ заявив про знищення її активістами Державного герба України, встановленого на Говерлі.
Керівник Міжнародного Євразійського руху Павло Заріфуллін заявив, що Служба безпеки України володіє неправильними даними щодо виконавців акції. Він також вважає, що "в Україні можна безкарно робити все що завгодно", пише газета „КоммерсантЪ-Україна”.

"Насправді це три громадяни України, які проживають в західному регіоні країни, зараз вони не афішують своє місцезнаходження через зрозумілі причини", сказав Заріфуллін.

За його словами, названі Валентином Наливайченком особи неодноразово брали участь в організації і проведенні різних акцій ЄСМ на Україні, і тому в СБУ їх "взяли на замітку", пише газета в матеріалі під назвою „В Україні можна робити що завгодно”.

"Вони (співробітники слідчих органів) просто створюють видимість роботи, хоча до цих пір не знають, хто все це здійснив”, сказав Заріфуллін. "Це в черговий раз доводить, що в Україні можна безкарно робити що завгодно", додав лідер ЄСМ.

Нагадаємо, 18 жовтня Євразійський союз молоді заявив про знищення її активістами Державного герба України, встановленого на Говерлі - найвищій горі на території України і перейменуванні вершини в пік Сталіна.

Раніше, Павло Заріфуллін заявив, що всі люди, які зробили акт вандалізму на Говерлі, були етнічними українцями.

20 жовтня Служба безпеки України заявила про те, що встановила осіб, які поглумилися над державною символікою України на горі Говерла.

ВідеоСправа проти вандалів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: