У Ахметова повідомили про повернення до України фігуранта справи "Роттердам+" на 19 млрд грн

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У компанії запевнили, що мають документи, які доводять безпідставність висунутих обвинувачень.

Другий співробітник ДТЕК, яким було повідомлено про підозри у справі "Роттердам+", добровільно та своєчасно повернувся до України з планової відпустки для участі у процесуальних діях.

Про це повідомили у пресслужбі енергетичної компанії.

"Сьогодні обидва співробітники перебувають у Києві та готові до повної співпраці з досудовим слідством. Відкритість та готовність до співпраці з НАБУ співробітників ДТЕК свідчить про законність їхніх дій та необґрунтованість звинувачень на їхню адресу", - додали у ДТЕК.

Окремо у компанії наголосили, що повністю виключають будь-які незаконні дії своїх співробітників і вживатимуть усіх передбачених законом заходів для захисту честі та репутації своїх колег.

"Ми готові всебічно сприяти встановленню істини, надати результати експертиз та висновків міжнародних аудиторських компаній. Ці документи доводять безпідставність висунутих проти співробітників обвинувачень", - резюмували у ДТЕК.

Зазначимо, наразі прізвища посадовців не називаються.

ВідеоАнтикорупційна прокуратура оголосила підозру колишньому очільнику НКРЕ та його підлеглим

Сьогодні підозри оголосили шістьом. Ідеться про колишнього керівника НКРЕ - Дмитра Вовка, трьох його підлеглих та двох топ-менеджерів компанії ДТЕК. Щоправда, більшість підозрюваних нині за межами України. Затримали лише одного експосадовця НКРЕ Володимира Євдокимова.  

Антикорупційна прокуратура оголосила підозру колишньому очільнику НКРЕ та його підлеглим

Нагадаємо, 8 серпня детективи НАБУ затримали директора держпідприємства "Оператор ринку", ексчлена Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Володимира Євдокімова. Його підозрюють у справі "Роттердам+". Крім того, підозру оголошено й ексголові НКРЕКУ Дмитру Вовку та ще чотирьом посадовцям. Слідчі інкримінують їм створення умов, у результаті яких державі було нанесено збитків на 18,87 млрд грн. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції