Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа розкрадання морського торговельного флоту України: двом особам повідомлено про підозру

Державі заподіяно збитків на загальну суму понад 219 млн грн, що підтверджено висновками судово-економічної експертизи.

31 січня детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП повідомили про підозру у розтраті майна в особливо великих розмірах двом особам.

Йдеться про екс-директора  компанії «Zealand Holdings Inc.» та екс-президента ПрАТ СК «Сі Трайдент»  (100% обох компаній належать державі), передає прес-служба НАБУ. Зазначається, що останнього затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

«Як встановило слідство, екс-президент ПрАТ СК «Сі Трайдент» спільно з колишнім директором компанії «Zealand Holdings Inc.» та іншими службовими особами Міністерства інфраструктури України із порушенням вимог Законів України «Про холдингові компанії в Україні», «Про управління об’єктами державної власності», використовуючи довіреність Мінінфраструктури України, здійснили відчуження за заниженими цінами морських торговельних суден «African Lark», «Etna», «Elbrus» та «Everest», переданих Міністерством транспорту України в якості внеску до статутного фонду АСХК «Сі Трайдент», - йдеться у повідомленні НАБУ.

ВідеоХто доводить до банкрутства одеський порт

Унаслідок таких дій державі заподіяно збитків на загальну суму понад 219 млн грн, що підтверджено висновками судово-економічної експертизи.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Досудове розслідування зазначених фактів детективи НАБУ розпочали у грудні 2015 року після передачі відповідних матеріалів із Генеральної прокуратури України за підслідністю.

Нагадаємо, у листопаді військова прокуратура затримала начальника Харківського національного університету Повітряних Сил ім Кожедуба генерал-майора Андрія Алімпієва. Він підозрюється у розтраті 2,4 млн грн користь двох підприємств при закупівлі пального. Згодом затримали також заступника Алімпієва. 

Пізніше підозрюваний у розтраті коштів і декларуванні недостовірної інформації заступник начальника Харківського національного університету Повітряних сил ім.Кожедуба Ігор Нікіфоров вийшов із СІЗО під заставу 480 тис. грн

Залиште свій коментар

Вибір редакції