Справа Тимошенко може потрапити до судді, що "спеціалізується" на справах проти опозиції

Захисник Юлії Тимошенко не виключає її можливого арешту і переконаний, що справа потрапить до рук судді Вовка, який вже займався справами проти опозиції.

Сергій Власенко
Сергій Власенко
Нардеп-захисник інтересів Юлії Тимошенко у справі про газові контракти Сергій Власенко в коментарі ТСН.ua cпрогнозував, що справу можуть передати до суду 20 червня, а сам процес почнеться найближчими днями після передачі.

"Вони планують так: 16-го червня - закінчення ознайомлення з матеріалами справи. Це наступний четвер. 17-го червня, швидше за все, точно так, як і із справою Луценка, хтось із спритних слідчих склепає обвинувачувальний висновок на 300 сторінок. В понеділок, 20 червня, думаю, справу передадуть до суду, - відмітив Власенко.

Скільки триватиме суд, нардеп не береться прогнозувати. Проте, на його думку, справа Тимошенко, як і справа Луценка, Корнійчука, а також "Батьківщини", потрапить до судді Вовка, який вже "спеціалізується" на справах проти опозиції. При цьому, Власенко не виключає, що буде зроблена ще одна спроба зміни запобіжного заходу його підзахисної.

Також Власенко у черговий раз відмітив, що Тимошенко дуже швидко знайомиться з матеріалами своєї справи, читаючи по 150 сторінок в день.

Нас обмежили 16-м червня в ознайомленні з матеріалами справи, що є повним маренням. У нас 14 томів матеріалів в одній справі, в іншому - 196 томів. Вона ознайомилася за два місяці з 36-а томами. Повірте, це дуже швидко! У одному томі близько 250 сторінок. Але їх же не просто треба прочитати, це ж не "Му-му", це ж не поезія Чехова, це серйозний документ, де кожне слово грає роль, - підкреслив нардеп.

Власенко також розповів, що Тимошенко читає матеріали справи самостійно, а потім вони обмінюються один з одним враженнями від прочитаного.

"Вона читає сама окремо, я читаю окремо. Звичайно ж, вона просить десь моєї допомоги, правової оцінки. А я у неї прошу допомоги у фактичних обставинах. Адже я не був присутнім при цьому, а вона була там. І це такий процес діалогу, обміну інформацією," - відмітив він.

Захисник Тимошенко також не виключив, що найближчим часом може бути зроблена ще одна спроба зміни запобіжного заходу його підзахисної - з підписки про невиїзд на арешт.

Читайте також:

Європейські союзники Януковича стали на захист Тимошенко

Суд відмовився визнати незаконною справу проти Тимошенко

Вітренко вимагає від влади дати спокій Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: