Справа Тимошенко може спричинити санкції ЄС проти України

Депутати Європарламенту вважають, що кримінальну справу проти Тимошенко ведуть не за принципами міжнародного права, а за принципами тоталітарного комуністичного режиму.

Європейські країни можуть застосувати санкції проти України за порушення міжнародного права, зокрема у справі екс-прем'єра України Юлії Тимошенко.

Таку думку висловила член Європарламенту від Чехії Зузана Ройтова, яка спеціалізується на питаннях захисту прав людини.

"Методи, якими ведеться розслідування якихось нібито порушень закону проти колишнього українського прем'єра та інших політиків, робить цілком недостовірними українське право, поліцію й сучасну владу. Ці методи переслідувань були в арсеналі тоталітарного комуністичного режиму в минулому столітті", - наголосила Ройтова.

"Якщо в Україні ситуація не зміниться, потрібно зважити застосування санкцій за порушення міжнародного права", - закликала вона.

На її думку, розслідування в Україні проти опозиційних політиків ведуться з порушенням українських законів.

Ройтова також закликала країни-члени ЄС, аби вони слідом за Чеською Республікою були готовими надати політичний притулок українським опозиційним політикам, які переслідуються на Батьківщині.

Нагадаємо, що у Європейському парламенті було вироблено спільний проект резолюції з українського питання. Основними положеннями якої є: не застосовувати кримінальне право для переслідування опозиції, не обмежувати свободу пересування політичним лідерам.

Читайте також:

Дубина визнав, що якби не газові угоди - Україна втратила би Південь

Європарламент засудив дії української влади щодо Тимошенко і Луценка

Справа Тимошенко може потрапити до судді, що "спеціалізується" на справах проти опозиції

Європейські союзники Януковича стали на захист Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: