Справи Майдану. Рябошапка повернув попередній склад прокурорів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Генеральний прокурор підписав постанову

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка повернув попередній склад прокурорів у справах злочинів проти учасників "Революції гідності": Олексія Донського, Ігоря Земського, Яніса Симонова.

Про це 28 січня повідомляє Адвокатська дорадча група.

Зазначається, що "оригінальний" склад прокуровів 27 січня.

"Змінено групу прокурорів у справі по вбивствам на вул. Інститутській 20.02.2014 р. Після задоволення відводу фейковим прокурорам 14.01.2020 Святошинським районним судом, Генеральний прокурор 27.01.2020 своєю постановою повернув "оригінальний" склад групи прокурорів - Олексія Донського, Ігоря Земского, Яніса Симонова і підсилив групу", – йдеться в повідомленні.

Добрі новини з Офісу Генерального Прокурора. Змінено групу прокурорів у справі по вбивствам на вул. Інститутській...

Опубліковано Адвокатська дорадча група / Advocacy Advisory Panel Понеділок, 27 січня 2020 р.

Нагадаємо, 27 грудня  Київський апеляційний суд повідомив про заміну групу прокурорів у справі про заміну запобіжного заходу колишнім беркутівцям, обвинуваченим в участі у розстрілах на Майдані. Таку постанову до суду направив генеральний прокурор Руслан Рябошапка.

Групу прокурорів, які упродовж років займалися справами Майдану тоді виключили із судового процесу у справі про розстріли на Інститутській у Києві 2014 року.

Відео Усі четверо прокурорів у справі розстрілів на Майдані успішно пройшли переатестацію

Раніше прокурори Олексій Донськой, Ігор Земсков, Яніс Сімонов та Денис Іванов відмовились сприяти звільненню беркутівців з "чорної сотні" задля обміну і до винесення вироку судом. Тоді їх поспіхом замінили на інших. Нині усі четверо залишаються працювати в оновленому Офісі генпрокурора.  

Усі четверо прокурорів у справі розстрілів на Майдані успішно пройшли переатестацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції