Справи Майдану: у розшук оголосили ексбійця "Беркута", якого підозрюють у вбивствах і теракті

Справи Майдану: у розшук оголосили ексбійця "Беркута", якого підозрюють у вбивствах і теракті

Фото: УНІАН

Наразі експравоохоронець переховується.

Колишньому співробітнику підрозділу особливого призначення "Беркут" повідомили про підозру у вбивствах і теракті у справі Майдану. Він брав участь у подіях 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

Колишнього правоохоронця підозрюють за декількома статтями: перевищенні службових повноважень, на виконання явно злочинного наказу керівництва, участь у вчиненні умисних вбивств двох і більше осіб, заволодіння вогнепальною зброєю, терористичний акт, а також незаконне перешкоджання проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій із застосуванням фізичного насильства.

Зазначається, що причетність "ексберкутівця" встановили та достатньо обґрунтовали підозру завдяки експертам-балістам Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. M.С. Бокаріуса.

Наразі колишній беркутівець переховується від органів досудового розслідування та суду, слідство не знає його місцеперебування. "На даний час організовується розшук підозрюваного", — додали в Офісі генпрокурора.

Нагадаємо, раніше у Державному бюро розслідувань створили підрозділ із розслідування злочинів, скоєних під час Революції гідності 2013-2014 років. 2 січня ДБР призначило на посаду керівника відділу з розслідування "справ Майдану" колишнього заступника директора ДБР Олександра Буряка.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Перезавантаження ДБР
Наступна публікація