У скандальному дитячому санаторії у Ворзелі виявили кричущі порушення

Працівники закладу виявились з недостатньою кваліфікацією.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська взяла на особистий контроль справу щодо неналежного поводження з дитиною у дитячому санаторії "Орлятко".

Свої перші результати слідства вона написала у своєму Facebook.

З метою з'ясування всіх обставин справи працівники Секретаріату омбудсмена вранці, 12 серпня, відвідали дитячий санаторій. На місці вони опитали працівників, дітей та перевірили медичну документацію.

"Наразі стали відомі такі факти: має місце неналежне поводження з дитиною, яке може бути розцінено як нелюдське поводження; відсутність достатньої кваліфікації персоналу санаторію, який має, зокрема, один із профілів "психоневрологічне лікування"; відсутність злагоджених дій працівників дитячого санаторію із спеціалізованим медичним закладом у разі необхідності надання екстреної допомоги; відсутність медикаментів згідно з профільним спрямуванням санаторію", - написала вона у мережі.

Вона зауважила, що "з метою дотримання кращих інтересів дитини та з огляду на повагу до приватного життя родини, подальша інформація буде конфіденційна.

За результатами моніторингового відвідування санаторію було надіслано низку запитів до органів влади та здійснюється контроль за службовим розслідуванням, яке анонсовано КМДА.

Нагадаємо, 11 серпня у соціальній мережі Facebook було поширено "шокуючі фото, на яких зображено дівчинку, яка була прив'язана до стільця працівниками дитячого санаторію "Орлятко" у місті Ворзель Київська область. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: