Справу харківського журналіста забере Генпрокуратура

У Генпрокуратурі вважають, що саме їхнє відомство мусить працювати над справою зниклого харківського журналіста , оскільки до зникнення можуть бути причетні міліціонери.

Справу зниклого харківського журналіста Василя Кліментьєва може забрати Генпрокуратура. Про це заявив начальник прес-служби відомства Юрій Бойченко.

"Враховуючи, що головному редактору газети "Новий стиль" могли помститися колишні і діючі співробітники міліції, яких критикувало видання, для об'єктивності розслідування матеріали має право забрати у своє провадження Генпрокуратура", - сказав він.

Раніше справу Кліментьєва забрали в Головне слідче управління МВС. Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, пояснюючи причину переводу, зазначив, що є підстави вважати, що журналіста немає серед живих, і до справи можуть бути причетні співробітники правоохоронних органів.

Як відомо, 67-річний головний редактор харківської газети "Новий стиль" пропав 11 серпня. На наступний день його співмешканка звернулася в міліцію, а 15 серпня Дзержинський РВ порушив кримінальну справу за статтею за умисне вбивство.

Частіше всього на сторінках "Нового стилю" звинувачення в корупції отримували головний податківець Харківській області Станіслав Денисюк та заступник прокурора області Сергій Хачатрян.

За даними газети "Сегодня", Кліментьєв напередодні зникнення знову готував матеріал про Денисюка і їздив на зйомку його дачі. 15 серпня на березі Печенізького водосховища (поряд з дачею Денисюка) випадковий перехожий знайшов телефон Кліментьєва.

За даними джерела в правоохоронних органах, "нелюбов" між Денисюком та Кліментьєвим йде корінням в історію, коли вони не поділили бізнес". "Найближчим часом в Харківському УВС повинна була відбутися рокіровка: глава податкової зайняв би місце начальника УВС Мартинова, і супротивники цього призначення вирішили використати Кліментьєва як розмінну монету", - зазначає видання.

"Комбінація розроблялася з урахуванням поганих відносин Денисюка та Кліментьєва. Після зникнення останнього Денисюка головним міліціонером не зроблять ніколи", - повідомило джерело в УВС області.

У свою чергу Денисюк заявив: "Я з ним (Кліментьєвим) особисто спілкувався лише раз. Він уже років 15 пише про мене одне й те ж: десь щось трапилось - винен Денисюк. Ця ситуація - чистої води провокація, спрямована на те, щоб мене дискредитувати".

Крім того, заступник Кліментьєва Петро Матвієнко наполягає, що головного редактора викрав один з "героїв" матеріалу.

"У 2008 році за Василем Петровичем вже стежили, біля будинку позмінно чергували. Ми зафіксували ці факти на фото, пізніше виявилося, що номери на машинах фальшиві", - сказав він.

Також в публікації йдеться, що, за однією з версій, "зникнення Климентьєва пов'язують з переходом на роботу до Києва головного прокурора Харківщини Василя Сінчука, який нібито був його "кришею" багато років".

Нагадаємо, дружина Климентьєва повідомила про зникнення чоловіка 12 серпня. Працівники міліції встановили, що 11 серпня Климентьєв виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі BMW сріблястого кольору в невідомому напрямку.

15 серпня слідчий відділ Дзержинського райвідділу Харківського міського управління міліції порушив кримінальну справу за ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

17 серпня на Печенізькому водосховищі (річка Сіверський Донець) у човні, що плавав по озеру, відпочиваючі знайшли мобільний телефон, що належав Климентьєву. З 18 серпня міліціонери, кінологи і водолази обстежують прилеглу територію.

В даний час відпрацьовуються різні версії зникнення, у тому числі пов'язані з виконанням професійних обов'язків.

Водночас, колишній заступник глави МВС, депутат-опозиціонер Геннадій Москаль стверджує, що до зникнення харківського журналіста причетні "перевертні" в погонах.

Читайте також:

Могильов: до вбивства харківського журналіста причетні міліціонери

Міліція визнала зниклого харківського журналіста загиблим

Москаль: харківського журналіста вбили "перевертні" у погонах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: