Справу Лозінського передано до суду

Адвокати Лозінського стверджують, що розслідування справи їх підзахисного проведено з численними порушеннями, і справа розсиплеться в суді.

Генеральна прокуратура передала у Вищий спеціалізований суд з цивільних і кримінальних справ кримінальну справу колишнього депутата Верховна ради Віктора Лозінського.

Екс-депутату інкримінують завдавання тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили загибель жителя Кіровоградської області Валерія Олійника.

Справу передано до суду для визначення підсудності, тобто для визначення місця, в якому слухатиметься резонансна справа. Обвинувачувальний висновок у справі підписав перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

Віктору Лозінському інкримінується вбивство 53-річного селянина Валерія Олійника, яке сталося на території особистих мисливських угідь Лозінського у червні 2009 року. За даними ГПУ, вбивство Олійника було скоєно з особливою жорстокістю: вже пораненого з вогнепальної зброї селянина Лозінський добивав бампером машини.

Наприкінці квітня екс-депутату висунули обвинувачення за статтею "Умисне вбивство". Вона передбачає покарання до довічного ув'язнення включно. Сам Лозінський свою провину не визнає.

У свою чергу, адвокати Лозінського стверджують, що розслідування справи їх підзахисного проведено з численними порушеннями, і справа розсиплеться в суді.

Читайте також:

Лозінський добивається, щоб його судили його приятелі

Справу Лозінського направлять до суду в середу

Лозінський зліг з серцевим нападом, коли зрозумів, що в’язниця неминуча

Лозінський потрапив до лікарні через проблеми із серцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: