Справу Пенчука розслідують

Генеральний прокурор підтверджує, що розслідування справи щодо колишнього акціонера донецького торгового центру ”Білий лебідь” Бориса Пенчука триває.

Пенчук
УНІАН
Пристрасті навколо Бориса Пенчука вщухнуть ще нескоро.
Генеральний прокурор України Олександр Медведько підтверджує, що прокуратура продовжує розслідування справи щодо колишнього акціонера донецького торгового центру ”Білий лебідь” Бориса Пенчука. Про це генпрокурор заявив сьогодні на прес-конференції в Донецьку.

”Порушено кримінальну справу щодо… розслідується зараз щодо Пенчука. Знаєте, що Пенчук давав свідчення одні при розслідуванні кримінальної справи (щодо Бориса Колеснікова - УНІАН), зараз він на прес-конференціях зовсім заявляє інше. Тому ця ситуація перевіряється”, - сказав Олександр Медведько.

Генпрокурор також нагадав, що ”кримінальну справу щодо Колеснікова було розслідувано”. 

”За результатами розслідування було винесено постанову про припинення цієї кримінальної справи”, - додав Олександр Медведько.

Як відомо, 30 жовтня бізнесмен Борис Пенчук на прес-конференції в УНІАН звинуватив Юрія Луценка в тому, що той використовував його у своїх політичних цілях у справі Бориса Колеснікова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: