Справу пенсіонера, якого побила охорона банку, розслідуватиме прокуратура

У банку повідомили, що провели службове розслідування, однак некоректної поведінки з боку банківських менеджерів не виявили.

Інцидент із сімдесяти трирічним пенсіонером в одному із відділень банку у Дніпропетровську розслідуватимуть і міліція, і прокуратура.

Літній чоловік звернувся до банку по депозит, термін якого закінчився ще місяць тому. Проте отримав відмову, навіть попри те, що мав на руках лист від Національного банку, де сказано, що підстав для затримання видачі грошей немає.

Чоловік рознервувався, а менеджери банку викликали охорону, яка просто викинула старого із приміщення, завдавши йому при цьому тілесних ушкоджень.

Потерпілого на його прохання лікарі сьогодні виписали. Він уже вдома і, можливо, уже ладен був би і забути про цю історію, якби до нього бодай хтось із банку або охоронної фірми звернувся із вибаченнями, хоча б з огляду на поважний вік людини.

Проте цього так і не сталося, тож Іван Литовкін звернувся до правоохоронців.

"Написали заяву в прокуратуру і в міліцію. Нехай вони з усім розберуться. Може це і не злочин за законом, однак дід - старша людина і повинна бути хоча б якась повага", - розповів онук постраждалого Сергій.

Як виявилося, до правоохоронців звернулись і представники банку. Вони написали офіційну заяву до Міністерства внутрішніх справ та районної прокуратури.

"Хочуть, щоб ми дали правову оцінку діям охоронної фірми і співробітників банку, які викладені у ЗМІ і перевірили чи дотримуються охоронці вимог ліцензії про приватну охоронну діяльність", - розповів прокурор м. Дніпропетровська Андрій Тараненко.

Щодо коректності поведінки самих співробітників відділення банку, які викликали охорону, щоб упоратись із знервованим літнім чоловіком, у банку повідомили, що провели службове розслідування.

Неетичної та некоректної поведінки з боку банківських менеджерів не виявили. Єдині, хто і досі зберігає “могильну” тишу, – це охоронна фірма. Там цю історію, наче і не помітили.

На прохання розповісти, як там розцінили дії співробітників, чи було службове розслідування щодо цього, та чи дозволено приватним охоронцям узагалі застосовувати фізичну силу до людей, у центральному офісі фірми запропонували написати офіційне письмове звернення.

Детальніше про інцидент в одному з банків Дніпропетровська – дивіться в сюжеті ТСН.

Читайте також:

На прохання повернути депозит дідуся за ноги викинули з банку

Пенсіонер ледь не спалив себе, щоб повернути депозит

Житель Дніпродзержинська спалив себе через борги перед банком

Пенсіонер відвоював у банку свій депозит, роздягнувшись догола

ВідеоПенсіонера побили в банку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: