Справу про напад на журналістів на весіллі сина Луценка закрили через "відсутність складу злочину"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Михайла Ткача, справу закрив підлеглий ексгенпрокурора Луценка.

Генпрокуратура закрила справу про перешкоджання журналістській діяльності працівниками УДО на весіллі сина ексгенпрокурора Юрія Луценка.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook журналіст-розслідувач Михайло Ткач.

"На той момент генпрокурором був Юрій Луценко. Інцидент трапився на весіллі старшого сина Луценка. Справу закрито у травні підлеглим Луценка. Майже два роки знадобилося підлеглим генерального прокурора Луценка, аби не знайти складу злочину. Два", - зазначив він.

За словами Ткача, протягом цих двох років адвокатка журналістів намагалася отримати прізвище слідчого.

"Наша адвокатка писала запити. Через суд намагалася отримати бодай якусь інформацію про перебіг цієї справи. Але тиша", - додав він.

Справу про перешкоджання нашій журналістській діяльності удошниками на весіллі сина генпрокурора Луценка закрито....

Опубликовано Mykhailo Tkach Понедельник, 7 октября 2019 г.

Нагадаємо, інцидент стався у ніч проти 16 вересня у Конча-Заспі біля одного з ресторанів, в якому перебували тодішні президент Петро Порошенко, прем'єр-міністр Володимир Гройсман, віцеспікерка Ірина Геращенко та ціла низка політиків. Журналіст повідомив, що на нього та оператора напали співробітники Управління державної охорони, намагаючись завадити зйомці.

Наступного дня начальник Управління державної охорони України Валерій Гелетей вибачився перед журналістом за напад держохоронців на знімальну групу. В УДО розпочали внутрішнє розслідування через дії співробітників. Також журналісти написали заяву до поліції про перешкоджання законній журналістській діяльності. 

Згодом Гелетей заявив, що його підлеглий не нападав на журналістів, а "перечепився і схопився за оператора".

Залиште свій коментар

Вибір редакції