Справу про отруєння Ющенка починають спочатку

За п'ять років розслідування у справі про отруєння Віктора Ющенка не дало жодних відповідей, тому слідство починається з нового аркуша.

Справа про отруєння екс-президента Віктора Ющенка знаходиться на початковій стадії. Про це заявив заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін в ефірі Шустер Live.

"Ми сьогодні працюємо у справі спочатку. П'яти років, як і не було", - сказав він.

Кузьмін зазначив, що жодна людина, з тих, хто зобов'язана була розкривати справу, не покарана: "Жодна".

"Слідча група отримала справу з восьми томів, а коли вони його здали, там було 321 том. Але в цих 321 томі немає жодного натяку на те хто, коли, навіщо і чому", - уточнив заступник Генпрокурора.

"Ми не сказали, хто його намагався вбити, навіщо його намагалися вбити, і чи намагалися його взагалі вбивати. Ми не знаємо відповіді. Немає правди. А в справі кримінальній цієї правди немає теж", - додав він.

В свою чергу Віктор Ющенко сподівається, що у кримінальній справі про його отруєння не буде політичних інсинуацій і тиску.Про це повідомила його прес-секретар Ірина Ванникова.

Ющенко переконаний, що хід розслідування повинен залишатися відкритим і доступним для громадян і журналістів.

Прес-секретар нагадує, що за час розслідування кримінальної справи про отруєння державного діяча Ющенка було зроблено три міжнародно визнаних експертизи крові потерпілого.

Отже, нагадує вона, в кримінальній справі перебувають результати цих трьох експертиз крові Ющенка.

При цьому Ванникова зазначає, що всі експертизи виявили, що в крові екс-президента міститься надзвичайно небезпечна отруйна речовина - діоксин.

"В даний час потерпілий у справі Ющенка в черговий раз почав роботу з новопризначеною групою слідчих Генпрокуратури", - повідомила вона.

"Адже для Ющенка найголовніше - це встановлення істини і притягнення до відповідальності винних в отруєнні", - зазначає його прес-секретар.

Як відомо, колишній слідчий Генпрокуратури у справі про отруєння Ющенка Галина Климович днями заявила, що прокуратура намагається "завалити слідство".

Нагадаємо, колишній керівник слідчої групи у справі про отруєння Віктора Ющенка Галина Климович у квітні звільнилася з Генпрокуратури. Розслідування гучної справи доручено заступникові генерального прокурора Ренату Кузьміну.

За версією слідства, Ющенко був отруєний 5 вересня 2004 року на дачі тодішнього першого заступника глави СБУ Володимира Сацюка. З червня 2008 року і до зміни влади цього року Генпрокуратура неодноразово зазначала, що факт умисного отруєння Ющенка повністю доведено.

Проте зараз Галина Климович стверджує, що слідчі Генпрокуратури зроблять все можливе, щоб спростувати раніше доведений факт навмисного отруєння.

Читайте також: 

Екс-слідчому у справі про отруєння Ющенка загрожує в’язниця

Екс-слідчий ГПУ: Генпрокуратура спробує довести, що отруєння Ющенка не було

Заступника Азарова допитали у справі отруєння Ющенка

Колишня слідча у справі Ющенка заявила, що не знищувала його кров

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: