Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справу про смерть студента Індила знову відправили на дорозслідування

Прокуратуру змушують виправити ряд порушень.  

Деснянський районний суд Києва знову передав на додаткове розслідування в прокуратуру кримінальну справу щодо обставин смерті студента Ігоря Індила в Шевченківському райуправлінні столичної міліції.

Таке рішення було прийнято судом на попередньому розгляді справи, повідомив адвокат батьків студента Олександр Заруцький в п'ятницю 15 березня.

Він наголосив, що суд прийшов до висновку, що в ході досудового слідства не було встановлено ряд обставин, не були виправлені ряд порушень, у тому числі, на які вказував суд апеляційної інстанції.

Раніше прокуратура Києва завершила додаткове розслідування кримінальної справи щодо загибелі Індила та направила справу до Апеляційного суду Києва для визначення підсудності.

Читайте також: Прокуратура взяла верх у справі загиблого у міліції студента Індила

Адвокат батьків студента Заруцький наголосив, що після проведення додаткового розслідування не з'явилося майже нічого нового. Тобто, пояснив адвокат, призначена додаткова експертиза не дала однозначної відповіді, що саме стало причиною травми голови потерпілого, яким чином з'явилася у нього кров в шлунку тощо, а також не були допитані додаткові свідки.

Заруцький заявив, що в результаті проведення додаткового розслідування слідство визнало, що черговий по райвідділу Сергій Коваленко не вжив заходи по реагуванню для своєчасного виклику "швидкої допомоги" до потерпілого.

Нагадаємо, в травні 2010 року 20-річний студент Індило помер у Шевченківському райуправлінні міліції Києва. За офіційними результатами експертизи, хлопець помер від падіння на тверду підлогу: в міліції стверджували, що він кілька разів впав і вдарився головою, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння.

Залиште свій коментар

Вибір редакції