Справу про вбивство трьох людей з оточення Курочкіна передали до суду

Розслідування убивства трьох людей з оточення покійного російського бізнесмена Максима Курочкіна закінчилося. Справу направили до суду.

Головне управління Генеральної прокуратури з розслідування особливо важливих справ закінчило провадження у кримінальній справі за обвинуваченням членів організованої злочинної групи у вчиненні вбивства трьох осіб (з оточення покійного російського бізнесмена Максима Курочкіна) із застосуванням вогнепальної зброї у лютому 2007 року в Обухівському районі Київської області.

Як повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України, 13 жовтня кримінальну справу направили до Апеляційного суду Київської області для розгляду по суті.

Водночас триває розслідування щодо замовників та інших осіб, причетних до вчинення цього злочину.

На початку 2007 року у Київській області на Обухівській трасі поблизу села Плюти було обстріляно з автоматичної зброї автомобіль Toyota, в якому перебували троє чоловіків.

27 березня у Києві під час конвоювання біля будівлі Святошинського суду, який розглядав кримінальну справу, порушену стосовно російського бізнесмена Курочкіна за фактом здирництва, був застрелений підсудний і поранений співробітник конвою.

У квітні 2007 року співробітники СБУ і Міністерства внутрішніх справ заарештували 6 громадян, яких підозрювали у причетності до вбивства колишнього директора Дніпропетровського ринку ”Озерка” Володимира Воробйова, російського бізнесмена Курочкіна та до розстрілу в автомобілі на Обухівській трасі біля села Плюти трьох чоловіків з оточення Курочкіна.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: