Справу проти Омеляна через незаконне збагачення скерували до суду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Урядовець вказав у декларації статки, несумісні з отриманими доходами.

Після завершення ознайомлення сторони захисту з матеріалами досудового розслідування, які було відкрито 6 листопада 2018 року, прокурорами САП затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно одного з чинних членів Кабінету Міністрів України.

Про це йдеться у повідомленні САП у Facebook.

Під час досудового розслідування встановлено, що, працюючи винятково на державний службі, обвинувачений не міг заощадити достатньо коштів (враховуючи здійснені витрати), щоб 2015 року придбати новий автомобіль преміум класу за понад 1,4 млн гривень та зберігати готівкою 90 тис. доларів США та 25 тис. євро.

З метою уникнення декларування придбаного автомобіля та приховування дійсних статків міністра, реєстрацію транспортного засобу було здійснено на рідного брата, проте користувався ним від початку купівлі обвинувачений та його дружина.

Крім того, зазначається, що подаючи декларації за 2015-2016 роки, міністр умисно не задекларував право користування зазначеним автомобілем, витрати на його придбання, витрати на оренду будинку у передмісті Києва та право користування будинком і земельною ділянкою. Як встановлено детективами НАБУ, відомості в деклараціях за вказані роки відрізняються від достовірних на понад 8 млн гривень.

Обвинувальний акт за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.368-2 КК України (незаконне збагачення) та ст.366-1 КК України (декларування недостовірної інформації) скеровано до Солом’янського районного суду міста Києва для розгляду по суті.

У повідомленні не уточнюється, про якого міністра йдеться, втім 6 листопада справу було завершено саме стосовно міністра транспортної інфраструктури Володимира Омеляна.

САП СКЕРУВАЛА ДО СУДУ ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ СТОСОВНО ОДНОГО З ЧИННИХ ЧЛЕНІВ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Після завершення...

Опубликовано Спеціалізована антикорупційна прокуратура Пятница, 22 февраля 2019 г.

Нагадаємо, 6 листопада Національне антикорупційне бюро України завершило досудове розслідування щодо можливого незаконного збагачення міністра інфраструктури Володимира Омеляна. 

13 вересня працівники Національного антикорупційного бюро України оголосили підозру Омеляну.

До цього суд обрав запобіжний захід Омеляну у вигляді поруки. Поручителями міністра є нардеп з Народного фронту Федір Бендюженко і міністр спорту Ігор Жданов. Таким чином, суд відмовив у задоволенні клопотання прокурора САП Валентина Мусіяки, який наполягав на запобіжному заході із заставою у розмірі 5 млн грн.

ВідеоСуд арештував майно Володимира Омеляна

Піде ночувати на вокзал. Так міністр інфраструктури відреагував на новину про арешт його майна. Про те, що квартиру та машину, яка за словами Володимира Омеляна, належить його брату, арештував Солом'янський суд, повідомила речник міністра у соцмережі. Омеляна підозрюють у незаконному збагаченні - йдеться про декларації 2015 та 2016 років. 

Суд арештував майно Володимира Омеляна

Залиште свій коментар

Вибір редакції