Справу проти Януковича за заперечення Голодомору повернули до суду

Справу про заперечення президентом Віктором Януковичем Голодомору повернено до Печерського райсуду.

Апеляційний суд Києва повернув справу про заперечення президентом Віктором Януковичем Голодомору до Печерського райсуду.

Як повідомляє прес-служба ВО "Свобода", Апеляційний суд Києва розглянув скаргу Володимира Волосюка, якому Печерський райсуд Києва відмовив у задоволенні позову до Януковича щодо заперечення Голодомору як геноциду українського народу.

"Суд постановив повернути справу до Печерського районного суду міста Києва для розгляду скарг на журнал судових засідань та технічний запис по справі", - йдеться у повідомленні.

У "Свободі" також зазначили, що розгляд апеляційної скарги Волосюка відбувся без присутності відповідача Януковича та його представників, хоча суддя зазначила, що вони були повідомлені про час початку засідання.

"Таким чином суд задовольнив низку клопотань. Зокрема, щодо врахування факту фальсифікації судового процесу суддею Печерського суду Волковою у зв'язку з неналежною організацією фіксації судового процесу, коли важливі для справи факти і події не фіксувалися у журналі судового засідання", - зазначається у повідомленні.

Також наголошується, що "суд задовольнив клопотання про врахування факту намагання усунути Волосюка від розгляду справи".

Днями Печерський суд прийняв рішення у справі про заперечення визнання Голодомору геноцидом українського народу без позивача та його захисника.

Нагадаємо, член Народного руху Володимир Волосюк подав до суду на президента Віктора Януковича через резонансну заяву глави держави про заперечення Голодомору як геноциду українського народу. Позивач попросив суд зобов’язати президента вибачитись публічно перед ним та українським народом.

У своїй позовній заяві Волосюк наголошує, що глава держави, заявивши 27 квітня у Страсбурзі про заперечення Голодомору як геноциду українського народу, зганьбив честь і гідність позивача і вчинив акт наруги над знищеними мільйонами людей.

Читайте також:

Суд вирішив, що Янукович не повинен вибачатися за заперечення Голодомору

Янукович не прийшов до суду в справі про заперечення Голодомору

Суд переніс слухання справи проти Януковича щодо Голодомору

Янукович: кримінальна справа щодо Голодомору - провокація проти Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: