Справу Тимошенко можуть передати до суду найближчим часом

У Генпрокуратурі не виключають, що справу Юлії Тимошенко за "газові контракти" передадуть до суду в найкоротші терміни.

Рішення Печерського районного суду дозволить передати справу у відношенні екс-прем'єра Юлії Тимошенко за "газові контракти" до суду в найкоротші терміни. Про це повідомило джерело в слідчій групі Генеральної прокуратури.

"Це рішення відкриває шлях до завершення розслідування кримінальної справи про газові угоди між Україною і Росією відносно Тимошенко. Такий стан справ дозволить передати справу Тимошенко до суду в найкоротші терміни", - сказало джерело.

Як повідомлялося, Печерський районний суд Києва направив до Генеральної прокуратури справу за обвинуваченням заступника голови НАК "Нафтогаз-Україна" Ігоря Діденка, екс-голови Державної митної служби України Анатолія Макаренка, колишнього заступника начальника Енергетичної регіональної митниці Тараса Шепітька.

Таку постанову суд виніс у вівторок, розглянувши клопотання підсудних про необхідність направити справу до прокуратури для перегляду обвинувального висновку в зв'язку з порушенням Генпрокуратурою кримінальної справи стосовно екс-прем'єра Юлії Тимошенко щодо "газових контрактів" 2009 року.

Суд мотивував своє рішення тим, що у кримінальних справах стосовно Діденко, Макаренко, а також Тимошенко "вивчаються ті ж події і обставини".

Як повідомлялося, адвокати Діденко і Макаренко допускають можливість об'єднання кримінальних справ відносно своїх підзахисних з кримінальною справою проти Тимошенко, що стосуються газових контрактів.

Як повідомлялося, в квітні поточного року Генпрокуратура порушила третю за рахунком кримінальну справу стосовно Тимошенко по "газових контрактах" 2009 року за перевищення влади і службових повноважень при укладанні цих контрактів.

Читайте також:

Генпрокуратура віддасть Тимошенко під суд

Грищенко звинуватив Тимошенко в появі Харківських угод

Тимошенко "натикає" навколо Януковича червоних прапорців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: